reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Poznajmy się:)

Witajcie! No to teraz moja kolej. Mam na imię agnieszka mieszkam w woj. Lubelskim. Z mężem jesteśmy po ślubie 2 latka w związku 8 lat...... ;-) mam 26 latek po nowym roku 27 w ciąże upragnioną zaszliśmy jak też juz odpuscilismy w 3 cylku hehe.... A co do zwierzatek... Nie mamy... Oprucz jakiegoś małego Pajączka i meszki co lata czasami w kuchni heheh
 
reklama
to i ja się przedstawię: Justyna 26 lat, staralismy się z M dwa lata, w zeszlym roku ciąża pozamaciczna i w końcu teraz zobaczyłam upragnione dwie krechy, termin porodu wyliczyłam na 20 lipca.Jestem za granica ale jeśli wszystko będzie dobrze i dzidziuś będzie ładnie rósł to wracamy do kraju bo jednak w domu najlepiej.
 
HEJ, mam na imię Martyna. Mam 24 lata. dziś potwierdziło się że jestem w ciąży...Jestem pełna sprzecznych uczuć,ale mam nadzieję że wiele spraw się wyklaruje. Obecnie studiuję drugi kierunek i wygląda na to,że nie uda mi się zakończyć nauki w planowanym terminie :)
poza tym mieszkam z moim mężczyzną, który szaleje z radości że zostanie tatą. Jesteśmy ze sobą 9 lat.
to chyba tyle... wszystkim Mamusiom życzę Powodzenia :)


 
Ostatnia edycja:
Witam was kochane! Fajnie, że będzie nas coraz więcej.... ale i tak pusty narazie ten wątek chyba to przez weekend..... Życzę pysznego obiadku! i oby nie mdliło! ;-)
 
No to i ja się przedstawię.
Mam na imię Basia, 28 lat i to moje pierwsze dziecko. Po 7 miesiącach starań w końcu się udało a przyznam, że już się zaczynałam stresować. Z moim wspaniałym mężem jesteśmy małżeństwem już ponad 3 lata:) Mieszkamy w Warszawie od roku w końcu na swoim:D
 
hej mam na imię Paulina, obecnie 27 lat, 3 lata po ślubie, 2 letni smyk. Trochę czasu spędziłam w UK (i prawie całą poprzednią ciąże), teraz mieszkam i pracuję w PL, woj. lubuskie. Chwilowo mieszkamy z rodzicami, w przyszłym roku planujemy zakup swojego m. O fasolkę staraliśmy się od sierpnia i podobnie jak z synkiem zaskoczyliśmy za 3 razem:-).
Na razie nie mówimy nic nikomu (ciężko jest nie mówić), poczekamy aż lekarz potwierdzi. Pracę mam typową biurową, także jeśli nic nie będzie się dziać zamierzam pracować tak do 8 mies. (jak poprzednio, bo potem ciężko z brzuchem dosunąć się do kompa:-)). Zwierzątek osobiście nie posiadamy, za to moi rodzice mają 3 kotki, psa więc przynajmniej nam ich nie brakuje;-). Wykształcenie wyższe- rachunkowość i zarządzanie finansami. Mój mąż jest chwilowo studentem, więc jak on zakończy swoją edukację, zamierzam uzupełnić swoją, ale w kierunku bardziej psylogiczno-pedagogicznym. pozdrawiam
 
No to i ja:-)
Mam na imię Sylwia mam 23 lata. Niestety po 3 próbach studiowania na różnych kierunkach jak na razie zakończyłam swoją przygodę ze szkołą. Ze swoim W jesteś razem ok 2 lat( ciężko to obliczyć bo historie mamy jak z filmu:-D) W każdym bądź razie teraz zaczynamy układać sobie życie w Szwecji. On jest tu już ponad 12 lat sezonowo(7-8 mc w roku) a ja od sierpnia dopiero. Pochodzę z miasteczka z Węgrowa. Po maturze wyjechałam do Wawy i tam spędziłam ostatnie lata. Pracowałam wtedy w 2 szpitalach przy pracy biurowej. Teraz siedzę w domciu i staram uczyć się szwedzkiego ale idzie mi to opornie:zawstydzona/y:Poza tym prowadzę tu dom sprzątam gotuje i opiekuję się 2 facetami:-D:-D. Co czasami doprowadza mnie do szału:-D A w skrócie taka ze mnie cicha skromna i wstydliwa myszka:-p
HEHE i najważniejsze jestem w wymarzonej ciąży z facetem którego kocham nad życie:happy2:
 
No to i ja do was dołączam :)
Mam na imię Alicja, 29 lat no i jestem w 7 msc ciąży z moim pierwszym maleństwem:) A szczęśliwa mężatka jestem od 3 msc, no i dodam jeszcze że jestem z Olsztyna.

Pozdrawiam serdecznie
 
Ja jestem Basia :-) mam córeczkę Alę i męża od 6 lat, psa i kilka pająków w kuchni ;-) o te dziecko staraliśmy się 8 miesięcy :-) jestem uzależniona od czekolady, optymistka, wykształcenie wyższe reszta wyjdzie podczas klikania :-)
 
reklama
Skoro testy wyszły pozytywnie to i ja się przedstawiam.
Mam na imię Kasia, mam 27 lat, mieszkam w Kłobucku pod Częstochową. Od września 2007 jestem żoną Marcina, a od września 2008 także mamusią Majeczki.
Pracuję, jestem kadrową, mieszkamy na razie z moimi rodzicami, ale zaczęliśmy już budowę swojego wymarzonego domku, więc wszystko przed nami.
Pierwszą ciążę przechodziłam rewelacyjnie, poród trochę mi dokuczył, ale nie wspominam go źle. No i bardzo szybko o nim zapomniałam dzięki Malutkiemu szczęściu.
Nie planowaliśmy teraz kolejnego dzieciątka, ale na pewno będziemy je bardzo mocno kochać!
 
Do góry