reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Cześć, Jestem Kasia.
Jestem szczęśliwa i pełna pytań, boję się i cieszę. O dziecku myśleliśmy od dawna, jesteśmy ze sobą 10 lat, 3 lata po ślubie, ale zawsze było jeszcze tyle do zrobienia...tyle wyjazdów, imprez, awans, tu narty, tu wakacje...
Powiedzieliśmy sobie w wakacje a niech się dzieje no i w zesżły wtorek tuż przed wyjściem na impreze z pracy pojawiły dwie kreseczki.
Cudowne jest to, że nie musieliśmy się spinac i starać, reszta to już tylko hormony, mam nadzieję, że będzie tylko lepiej :)
Mieszkam, pracuje w Krakowie, kocham aktywne życie, wyznaję dewiże, że coś się musi dziać, więc chyba dobrze trafiłam ;-)
Witam wszystkie MAMY-możemy juz tak o sobie mówić, co nie?
 
reklama
Mam na imię Magda i mam 27lat, mężątką jestem od 5 Mieszkam obecnie w Irlandii ale mam nadzieję, że niedługo uda nam się wrócić bo cholernie tęsknię zwłaszcza teraz jak mamy Kajkę O córeczkę staraliśmy się ok 3 lat więc stwierdziliśmy, że nie będziemy zwlekać z decyzją o drugim dziecku i tak oto jestem w ciąży :) zwierzątek nie mamy
 
Hej :)
mam na imię Asia i mam 20 lat. W lutym skończę 21 :) Nie jestem mężatką... ale mam mężczyznę swojego życia i ślub już planujemy... O dzidziusia staraliśmy się 1,5 lat... ale to były starania weekendowe, gdyż On pracuje w Warszawie... ponad 300 km ode mnie więc innej możliwości nie było... ale w końcu udało się i jest już Nasza okruszynka pod moim serduszkiem. Jestem prawie w 7 tyg.ciąży... I nie mogę się doczekać upragnionego lipca :) Pozdrawiam :)
 
Hej,
mam na imię Magda i 33 lata oraz 3 letnią córę. Rano test ciążowy okazał się być pozytywny :). Na razie nie będę się cieszyć na zapas, bo w maju straciłam malucha w 8tyg., ale mam wielką nadzieję, że tym razem wszystko będzie w porządku :).
 
Witajcie :)
Mam na imię Ania, 31latek, mężatka od roku i 2miesiecy, staramy się od jakiegoś roku, w lutym mieliśmy już nadzieje, jednak niestety mały nie zagnieździł się :(
Wczoraj zobaczylam blada kreske, a dzis na tym elektronicznym wyskoczylo mi: ciaza, mam nadzieje, ze pobedziemy razem do lipca i to maleństwo się zadomowi.
Ale reszta opowiem na głównym wątku, tu to dokończę moje przedstawienie :)
Od 5lat mieszkam we Włoszech, jestem grafikiem komputerowym. Mieszkamy sami, nie dosc z dala od moich rodzicow (pochodze z Poznania) to także z dala od rodziny męża.
Wlasnie jestesmy w trakcie remontu, kupilismy wieksze mieszkanie, do ktorego mamy nadzieje za pare miesiecy sie przeniesc, bowiem w aktualnym to sobie po nogach deptamy ;)
Zwierzątek niestety brak :( ale nie ustaje w nadzieji na jakiegos pieknego kociaka...ktoregos dnia
 
Ojeje Salomii dziękuję! jak mi miło:zawstydzona/y::-) trzymaj każda para kciuków się przyda. A widzę, że u Twój maluch lada chwila na świecie też trzymam mocno za szybkie i bezbolesne rozwiązanie :D.
 
Cześć mam na imię Weronika mam 24 lata . Mam narzeczonego w przyszłym roku planujemy ślub . Mam zwierzątko Kotka ( kastrata :-) o imieniu dość specifycznym Pędzel . Mieszkam w Toruniu w tym roku skonczyłam studia . Obecnie nie pracuje ... odpoczywam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, jestem Gośka, mieszkam pod Lublinem, mam już 3 letnią Joasią, od ponad pięciu lat jestem mężatką, odnośnie zwierząt to mamy pasa Łałę i kota Pumę. Imię dla pas wybrała Asia, miała wtedy dwa latka. Obecnie oczekuje maluszka, planowane rozwiązanie początek lipca 2011, aktualnie jestem na zwolnieniu odpocznę od stresującej pracy, a że nie czuje się naljepiej... aby dotrwać do końca szczęśliwie, Asię urodziłam przez cesarkę w 34 t.c.
 
Do góry