reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Witam wszystkie szczęśliwe Mamusie!
Mam na imię Ania, lat 31.Od ponad dwóch lat jestem mężatką i od takiego czasu staraliśmy się o dzidziusia- w końcu się udało:-). Termin porodu mam na 14 lipca.
Mieszkamy na wsi w województwie dolnośląskim, pracuję w szkole podstawowej jako nauczyciel i pedagog- od 6 tygodnia ciąży jestem na L4. Mamy trzy urocze zwierzaki- dwa psy rasy husky i kotkę.
Bardzo się cieszę że mogę do Was dołączyć:tak:
 
reklama
witaj aneczka14, fajnie ze do nas dalas rade dolaczyc i ze bedziesz udzielac sie razem z nami w temacie lipiec 2011. Nawet nie staraj sie nadrabiac zaleglosci bo mi po jednym dniu nieobecnosi jest ciezko to przeczytac co naskrobia nasze brzuchatki. Miejmy nadzieje ze sie bedzie nam dobrze wspolpracowac :-)
 
no to i na mnie już czas:-D
mam 29 lat i od 7 lat jestem szczęśliwą mężatką
Mamy córcię Maję 5 lat . Warunki mieszkaniowe nie pozwalają na zwierza ale kto wie może w krótkiej przyszłości cos sie zmieni.
termin mam na 7/8 lipca
mieszkam koło Olsztyna
pozdrawiam
 
No to i ja cuś naskrobię o sobie :-) Więc rodzice dali mi imię Kinga pochodzę z Radomia od 3ech lat mieszkam w Żorach a na śląsku ogólnie 4ery,to moja 1sza dzidza tzn jedno straciłam,ale najwazniejsze,że drugie będzie i mam nadzieję,że wszystko będzie do konca dobrze.Zwierzątek żadnych nie mamy w domciu.Kocham siatkówkę wręcz ubóstwiam ten sport :d maniak ze mnie straszny jeśli o ten sport właśnie chodzi.No to na tyle bo książkę w sumie napiszę :D
 
moze i kolej na mnie :)

Mam na imie Kasia i na trzydzieste urodziny bede miec podwojny prezent :) (lipiec 21)
Pochodze z poludnia Polski (Oswiecim a takze Bielsko-Biala), po studiach wyjechalam do UK, bylam tam przez 6 lat, poznalam tam moja holenderska milosc, od zeszlego roku lipca mieszkam w Holandii, dzidzie nie planowalismy ale jestesmy bardzo szczesliwi i nie morzemy sie doczekac na rozwiazanie :)
pozdrawiam
 
skoro pojawiłam się na forum to i tu też by wypadało :) mam na imię Ania, jak chyba połowa forumowiczek, ale całe życie tak jest, że co trzecia to Ania, więc już się przyzwyczaiłam... mam 30 lat, mieszkam w Warszawie, ponad 6 lat jestem szczęśliwą mężatką i po latach zajmowania się pracą, hobby, życiem towarzyskim itd. stwierdziliśmy że czas na zmiany :) i przed swoją 30 zaszłam w ciążę :) zwierząt na razie nie mamy, ale jak dzeciak podrośnie tak, żeby już można go było socjalizować ze zwierzętami, to jesteśmy z mężem umówieni na dwa koty :) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam wakacyjne mamy:) Mam na imię Magda, lat 30. Moje maleństwo ma pojawić się 15 lipca:) Będzie to nasze pierwsze dziecko więc oboje z tatusiem nie możemy sie doczekać! Jestem z Mazowsza,powiat mławski. pozdrowienia:)
 
Bardzo chętnie:) Czas przestac zanudzać swym stanem:) niezainteresowane koleżanki a poplotkować z przyszłymi mamami , które na pewno doradza i wesprą;)
 
reklama
witamy sestina zapraszamy do plotek w temacie lipiec 2011 po tygodniu zorientujesz sie mniej wiecej o co chodzi, bo z nadrobieniem postow nie masz najmniejszych szans :-D
 
Do góry