reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też jestem młodą mamą, chociaż 30 już przekroczyłam. "30" to najlepszy wiek dla kobiety. Czuję się na dużo mniej, a dociera do mnie ile mam lat np kiedy do pracy przychodzą nowi pracownicy i widzę w peselu `85, `86 - w pierwszym odruchu myślę, że te gnoje ledwie podstawówkę skończyły, a tu się okazuje, że mają po 20 parę lat a ja stara baba jestem
 
reklama
Witajcie:)
Jestem zodiakalnym baranem :D rok urodzenia- 1986
w 2008( sierpień) urodziłam ślicznego synka, krótko przed jego roczkiem dowiedzieliśmy się, że nasza rodzinka się powiększy:D
radość ogromna!


Synek urodził się przez cięcie cesarskie- oczywiście wizyta u ginekologa się odbyła i p. doktor wyraził zgodę na kolejnego maluszka:D wszystko ładnie zrośnięte:)
w ciąży zmagałam się z : nadciśnieniem, cukrzycą ciążową, później doszła cholestaza, gestoza, od 34 tygodnia przepływy złe, synek urodził się w 36 tygodniu, w zamartwicy.
Jest zdrowy, cudny, grzeczny- wspaniały, .. i tak całą wieczność mogłabym pisać..:)

Jeśli chodzi o tą ciąże:
jeszcze nie wiemy kto mieszka w brzuszku, wiem tylko- że maleństwo jest już bardzo kochane i wyczekiwane przez rodzinkę:) a także spore jak na swój wiek ciąży.
Wczoraj fasolka nieźle mnie pokopało- ale nie o tym chciałam napisać
dodam tylko, że mam cudnego męża- cudną rodzinkę i w ogóle jestem taka szczęśliwa:D


z ciekawostek dodam tylko, że z synkiem przytyłam prawie 30 kg:O nie przez objadanie się, woda w organizmie zrobiła swoje
w jeden miesiąc wróciłam do swojej wagi- 53kg,


Jeśli są mamy z podobnymi przeżyciami to proszę pisać do mnie:)
 
natalii177 - to zycze zeby ta ciaza juz nie obfitowala w takie przezycia jak wczesniejsza, ta bedzie duzo spokojniejsza:tak:

no super ze tu wiecej tak mlodych mam ja ja!! nawet nie wiedzialam, ze nas tu sporo, ja nie wygladam na kobiete po 30-stce i tez sie nie czuje, jestem duzo mlodsza:cool2:;-):-)
 
Ja niby taka smarkata:D a wiecie, że moje koleżanki dawały mi- i ciągle to słysze- że ja mam 26-28 lat :)
spokojnej nocki!!

p.s. Nastawiam się optymistycznie- i bardzo radośnie:) ta ciąża będzie spokojniejsza:)
 
no super ze tu wiecej tak mlodych mam ja ja!! nawet nie wiedzialam, ze nas tu sporo, ja nie wygladam na kobiete po 30-stce i tez sie nie czuje, jestem duzo mlodsza:cool2:;-):-)[/QUOTE]

Justa ja też nie wyglądam, ale przy wizytach u lekarza tyle razy podawałam swój rok urodzenia że wyrył mi się w pamięć :sorry:
 
[B pisze:
natalii177[/B];4533296]Witajcie:)
Jestem zodiakalnym baranem :D rok urodzenia- 1986
w 2008( sierpień) urodziłam ślicznego synka, krótko przed jego roczkiem dowiedzieliśmy się, że nasza rodzinka się powiększy:D
radość ogromna!


Jeśli chodzi o tą ciąże:
jeszcze nie wiemy kto mieszka w brzuszku, wiem tylko- że maleństwo jest już bardzo kochane i wyczekiwane przez rodzinkę:) a także spore jak na swój wiek ciąży.
Wczoraj fasolka nieźle mnie pokopało- ale nie o tym chciałam napisać
dodam tylko, że mam cudnego męża- cudną rodzinkę i w ogóle jestem taka szczęśliwa:D

Jeśli są mamy z podobnymi przeżyciami to proszę pisać do mnie:)

Witaj Natalii
 
Ja też jestem młodą mamą, chociaż 30 już przekroczyłam. "30" to najlepszy wiek dla kobiety. Czuję się na dużo mniej, a dociera do mnie ile mam lat np kiedy do pracy przychodzą nowi pracownicy i widzę w peselu `85, `86 - w pierwszym odruchu myślę, że te gnoje ledwie podstawówkę skończyły, a tu się okazuje, że mają po 20 parę lat a ja stara baba jestem


ja jestem `85....:-p:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry