reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aniołku chodzi o to ze nasza nowa mamusia będzie miała karmelkowe maleństwo :tak:(śliczne są maluszki mulatki!) I ze tatuś dzidziusia ma ciemną skórę:tak:
ajjj... :-)
Dziekuje, bo juz myslalam ze o co innego chodzi :-D.......

mulatki... - sa bosciutkie takie sliczne :tak:!!!
mi sie zawsze marzyl M mulat... a mam pól krwi ukrainca..... :-D
 
reklama
No to ja tez się przedstawię - mam na imię Małgosia, 26 lat, 4 lata po ślubie. Mam córeczkę która w styczniu skończy 3 latka. Na baby boom urzęduję już od 2006 roku kiedy to wstąpiłam w szeregi mamuś styczniówek 2007.:tak:
Prowadzimy z mężem stajnię treningową w stylu western głównie dyscyplina rening. Jestem po technikum hodowli koni, moją drugą pasją jest stylizacja paznokci. W sezonie wiosenno letnim prowadzę gospodarstwo agroturystyczne :tak: ::.. Gospodarstwo Agroturystyczne Grotniki ..::

ślicznie macie, szkoda tylko ze tak daleko...
 
Witam nowe kwietniówki :-)
Ja też wam się przedstawie.
Jestem Gośka mam skończone 33 lat(od wczoraj niestety leci już 34):rofl2:
Mieszkam w Złotoryii(Dolnyśląsk) ale pochodzę z Leszna Wlk.:-)
Mam cudownego męża który wytrzymuje ze mną już 11 lat(podziwiam go za to) no i oczywiscie moje dwa skarby 7 letni Emilek i 4 letni Mateuszek.
Mój kolejny skarb ma sie pojawić 28 kwietnia:-)


Tak więc zaległe .... dla ciebie :-):-)
 
Dokładam się do życzeń!!

I dodam.. też jestem Złotoryjanką (od niedawna zamieszkującą Jelenią Górę) i też mam termin na 28.04:-D
 
Późno,bo prawie w połowie ciąży, melduję się w szacownym gronie Kwietniówek. Jestem Aga, mam 25 lat, mężatką jestem od 117 dni, a w ciąży 7 dni mniej, można więc powiedzieć, że długotrwałe starania o maluszka są nam na szczęście obce. Dla mnie to idealny czas żeby zostać mamą, studia skończone, siedzę w domu i mozolnie tworzę pracę magisterską. Termin porodu mam wyznaczony na 29.kwietnia, ale na moje oko będzie to tydzień później.I to chyba tyle na początek :-)
 
reklama
Witaj agawkl.
Szybko ,żeście się postarali o dzidziusia :-D.
Szpital wybrany , Parkitka , Pck czy Mickiewicz ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry