reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Późno,bo prawie w połowie ciąży, melduję się w szacownym gronie Kwietniówek. Jestem Aga, mam 25 lat, mężatką jestem od 117 dni, a w ciąży 7 dni mniej, można więc powiedzieć, że długotrwałe starania o maluszka są nam na szczęście obce. Dla mnie to idealny czas żeby zostać mamą, studia skończone, siedzę w domu i mozolnie tworzę pracę magisterską. Termin porodu mam wyznaczony na 29.kwietnia, ale na moje oko będzie to tydzień później.I to chyba tyle na początek :-)


Ja również Witam serdecznie mega bajecznie
i powodzonka życzę !!:-)
 
reklama
kamisia1101 widzę ,że na powitanie rym częstochowski :-D:-D

Bo ja czasami nie czuje , że coś tam jakoś zarymuje
Teraz wena poszła w las bo na dzieciątku skupić się był czas
ale prawda to jest taka,że pisanie wierszem to dla mnie żadna draka:-)
Wystarczy że trochę się wysilę i rym zyskuje na swojej sile- czasem to wiersz jest urodzinowy, czasem limeryk bezosobowy:laugh2:
 
agawkl witam serdecznie my z mężem też długo nie zwlekaliśmy bo tylko jakieś 20 dni od ślubu hehe

cóż za nowe talenty nam się tu ujawniają kamisia:-):-):-):-):-)
 
aga002 raczej PCK, bo najbliżej, no i znajome polecały
Paulka90, kamisia001, mamusia87 witam raz jeszcze i dziękuję za miłe przyjęcie :-D
 
agawkl no to witaj serdecznie w naszym gronie!!!!! Gratulacje dzidziusia w brzusiu!
 
agawkl - serdecznie witamy w naszym graniu i udzielaj sie na naszych forach:tak:

kamisia - hahahaa dobra jestes:-D:-D
 
Dołączam z terminem połowa kwietnia.
Będę starą mamą, urodzę dzidzię w wieku 30 lat :-(
 
swbarbara - czesc i witam w naszym gronie! a ja bede mloda mama urodze dzidzie jeszcze w wieku 32 lat!!:-)
 
reklama
swbarbara- witaj miedzy nami !!

swbarbara - czesc i witam w naszym gronie! a ja bede mloda mama urodze dzidzie jeszcze w wieku 32 lat!!:-)
Ja zostane mama w wieku 29 i tez mysle o sobie jako o mlodej mamie :-D:-D

Choc wczoraj tak do mnie dotarlo....
Siostra swietowala wczoraj 11 lat po slubie. Maja juz 3 dzieci, najstarsza 10 lat... My z Ł w grudniu 10 lat znajomosci i dzidzius dopiero w drodze... Kurcze chyba faktycznie troche spoznieni jestesmy :cool2:
Ale wogole mi to nie przeszkadza. Caly czas poprostu "niegotowi" bylismy. Choc uwielbiam dzieci, a one mnie, 2 siostrzenice i siostrzenca wybawilam od malego, nakapalam sie i pieluch nazmienialam w ilosci ogromnej, to jakos zawsze myslalam, ze na swoje poczekamy, i jeszcze nie pora...
Kazdy dorasta do tego w swoim czasie, i mimo wszystko uwazam, ze nawet pozne macierzynstwo sluzy kazdej kobiecie!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry