reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam nowe kwietnióweczki :-D

Czy wyście z tą starością już kompletnie oszalały??? Pierwszego synka urodziłam jak miałam 32, drugi urodzi się jak będę miała 35 i jakoś staro się nie czuję :-D Tzn. nie dziecinnieję (na razie ;-)), ale jak to mawia mój mąż stary to jest pies.
 
reklama
Dagsila ach ja w twoim wieku....:-)
A ja 78 więc kurczę faktycznie stara d.... ze mnie, ale "w sercu ciągle maj":-)
 
Napiszę tylko, że my staraliśmy się o drugiego maluszka- około 6 miesięcy, nie wierzyłam że tak szybko nam się uda:) ale później dowiedziałam się od mojego ginekologa, że po pierwszej ciąży łatwo się zachodzi:)
u nas się sprawdziło :)

miłego dnia!
 
Ale sie narobilo...

Tak mi sie zdaje, ze starym mozna byc niezaleznie od wieku. Znam wielu ludzi po czterdziestce, ba!- nawet dobrze po piecdziesiatce, ktorzy tryskaja energia. Znam tez calkiem sporo skapcanialych dwudziestolatkow.
Starosc to nic innego jak stan ducha.

Konstancja urodzi sie tuz po moich 31. urodzinach - termin mam na miesiac pozniej. Wszyscy bozkowie lesni sa mi swiadkami, ze niezmierna radosc sprawia mi fakt, ze chocby nie wiem co, babcia przed czterdziestka nie bede ;). Wiele kolezanek w moim wieku ma na to spora szanse...

Mozemy bardzo dlugo dywagowac nad tym, czy dzieci powinno sie miec w okolicach 20ki, 30ki, a moze 40 lat to najodpowiedniejszy wiek. Tylko po co? Kazda z nas ma do wyboru bycie wiecznie mloda, radosna kobieta, albo starym pudlem w mlodym ciele. I tak, to nasz i TYLKO nasz wybor.
 
To jeszcze ja dołączę do tych z pożółkłą metryką, ale nadal atrakcyjnych i młodych duchem :-) późniejsze macierzyństwo jak najbardziej ma swoje uroki :-) ja ze swoim czuję się wspaniale.. Tak mi się poukładało, że faceta swojego życia poznałam dopiero po 30tce, ale uważam się za wyjątkową szczęściarę, że w ogóle do tego doszło :-)
Mam na imię Martyna, jestem w 23 tygodniu ciąży, już wiemy że to córeczka. Czuję się dobrze od samego początku. Wyniki badań w normie. Jestem dobrej myśli, chociaż jak pewnie wiele mam (może nawet wszystkie, zwłaszcza w pierwszej ciąży) mam wiele wątpliwości i obaw. Dlatego bardzo się cieszę, że do was trafiłam :happy:
Pozdrawiam i ściskam
 
Witamy Cię w naszych szeregach. Powiedz nam jeszcze skąd jesteś :-) bo my tutaj z różnych zakątków globu nawet :-)
 
To i tu się przedstawię:-)
Anka, lat 30, z Warszawy. Termin mam na 23 kwietnia. To moja 4 ciąża, pierwszą i trzecią niestety poroniłam. Teraz na szczescie wszystko jest ok i czekamy na drugiego synka. Pierwszy Staśko ma już 2 i pół roku i straszny urwis z niego:-D Trzymam się mysli, że drugie dziecko podobno jest zawsze spokojniejsze:-D
 
To i tu się przedstawię:-)
Anka, lat 30, z Warszawy. Termin mam na 23 kwietnia. To moja 4 ciąża, pierwszą i trzecią niestety poroniłam. Teraz na szczescie wszystko jest ok i czekamy na drugiego synka. Pierwszy Staśko ma już 2 i pół roku i straszny urwis z niego:-D Trzymam się mysli, że drugie dziecko podobno jest zawsze spokojniejsze:-D

Toska- witaj i powodzenia życzę oraz miłego spędzania czasu z nami na forum:-)
 
To i tu się przedstawię:-)
Anka, lat 30, z Warszawy. Termin mam na 23 kwietnia. To moja 4 ciąża, pierwszą i trzecią niestety poroniłam. Teraz na szczescie wszystko jest ok i czekamy na drugiego synka. Pierwszy Staśko ma już 2 i pół roku i straszny urwis z niego:-D Trzymam się mysli, że drugie dziecko podobno jest zawsze spokojniejsze:-D

witaj ......optymistko :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry