reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hihi anik567 to niezly numer z ciebie! szczesciara to ty jestes, nie ma co! a i pozniej bedziesz tez miala spokoj z dziecmi , bo beda sie mogly razem bawic, super!
 
reklama
Mam na imię Agnieszka 30 lat mieszkam w Siemianowicach Śląskich.Mężatka od 8 lat.1 dziecko w wieku 22 lat mąż Jarek miał 25.Synuś Jakub ma teraz 8 lat.2 ciąża 25 lat córka Julia 5 latek no i teraz nasza niespodzianka według OM 10 kwiecień.Z zawodu jestem fryzjerką,skończyłam także kurs sanitariusza szpitalnego_Obecnie chodzę jeszcze do szkoły,LO zaocznie.Ostatnio pracowałam w kiosku ruchu a teraz od 2m-cy L4.Pozdrawiam
 
hej dziewczyny jeszcze wam się nie przedstawiłam
Nazywam się Justyna mam 22 lata z mężem znamy się od 6 lat a od 13 czerwca jestem mężatką, od lipca jesteśmy w ciąży udało nam się za pierwszym razem :-) Studiuje zaocznie administrację specjalność prawo pracy. Pracuję w biurze księgowo podatkowym jako specjalista ds. kadr i płac. Moje przeczucie to chłopiec, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że to będzie dziewczynka a tak naprawde wszystko okaże się około 14 kwietnia 2010.
 
Witam mamusie
Ja tez sie jeszcze nie przedstawialm.
Mam na imie Marta mam 31 lat i mieszkam w Chesham ,UK.
Mezatka jestem od 9 lat,mam jedno dziecko 2 letniego synka o imieniu Bruno mam nadzieje ze moja kolejna ciaza przyniesie mi coreczke.Z zawodu jestem detektywem ,technikiem ochrony osob i mienia,po szkole pobralismy sie i wyjechalam z mezem za granice i tak juz zostalo. Od 2 lat nie pracuje zajmuje sie wychowaniem synka.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Mam na imię Iza mam 23 lata od czerwca szczęśliwa mężatka, od lipca szczęśliwa przyszła mama.
Obecnie już w domku, każdy wolny czas spędzam na odpoczynku bo obawiam się, że później już nie będzie tak łatwo. Termin porodu około 20 kwietnia.
Pozdrwaiam
 
Hej ;)
Jestem tu nowa :) Mam na imie Aśka, mam 19 lat :) Z moim chłopakiem jestem już 2 lata :) Jestem w 16 tygodniu ciąży a mój maluszek ma przyjść na świat 3 kwietnia :-D
Pozdrawiam wzystkie przyszłe mamy :-)
 
reklama
Witam.

Mam na imię Mirka. Mam 20 lat i jestem z Olsztyna. Z moim mężem jesteśmy już ponad 4 lata i już od roku staraliśmy się o dzidziusia. W końcu się udało i jestem przeszczęśliwa:-) . Termin porodu 13 kwietnia... Mam nadzieję, że nie pechowy :szok: . No nie, żartuję przesądna nie jestem! Pozdrawiam wszystkie wiosenne kwietnióweczki!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry