reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześć kwietnióweczki - własnie wczoraj dowiedziałam się że przyjście mojego maleństwa jest planowane na 31.03.2010 więc zapisuję się do was :biggrin2::biggrin2::biggrin2: bo jakoś cięzko mi uwierzyć że zmieszczę się w marcu i mam nadzieję ze mimo to przyjmiecie mnie do swego grona :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
z powodu ciąży jestem bardzo szczęśliwa tylko nie mam za bardzo czasu żeby tym szczęściem sie napawać. :zawstydzona/y:
Wróciłam do pracy po ostatniej ciąży (a że to było niedawno) to trochę mi cięzko z małą Karolką która obecnie adoptuje się do żłobka, wychodzą jej zęby i tatuś uczy ja noszenia na rączkach oooo1!!!!!!
I oto cały mój świat - mamy jeszcze psa którym trzeba się zajmować czasem więcej niż dzidzią :cool2::cool2::sorry2::sorry2:
Bedę wpadać do was jak najczęściej, ale wybaczcie mi proszę jesli nie zawsze będę na bieżąco :sorry2:
No nic życzę wszystkim miłego wieczorku i do następnego zobaczenia - nagle poczułam chęc na dżem truskawkowy i śledzie więc lecę do lodówy bo zaraz język mi ucieknie - wiecie gdzie :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny dziś patrzę na usg a tam data porodu na 01.04.2010 :szok: więc juz tym bardziej legalnie zapisuję się do was.
Już sama nie wiem czy źle usłyszałam lekarza czy on coś nagmatwał (taki z niego trochę zakręcony typ - nigdy w oczy nie patrzy :szok:) ale w pierwszej wersji poród był na 31.03
no nic nie wazne - w kazdym razie wotam was z rana
jestem w pracy i korzystam dopóki szef nie przyjdzie za 20 min :-p:-p:-p

buziolki dla was i brzuszków
 
dziewczyny dziś patrzę na usg a tam data porodu na 01.04.2010 :szok: więc juz tym bardziej legalnie zapisuję się do was.
Już sama nie wiem czy źle usłyszałam lekarza czy on coś nagmatwał (taki z niego trochę zakręcony typ - nigdy w oczy nie patrzy :szok:) ale w pierwszej wersji poród był na 31.03
no nic nie wazne - w kazdym razie wotam was z rana
jestem w pracy i korzystam dopóki szef nie przyjdzie za 20 min :-p:-p:-p

buziolki dla was i brzuszków


to zalezy od tego jak dokladnie zmierzy sie bobo w brzusiu...
ja mialam ze na 19.04 a potem ze 23.04... ale z obliczen wychodzi ze 40tygodni pyknie 24.04. :) i tego sie trzymam :)
 
klemi - czesc, zagladaj do nas jak najczesciej mozesz, tym razem pojdzie wszystko dobrze:tak: wszystkie trzymamy kciuki, buziak w brzuszek!
anik567 - witamy serdecznie! niewazne czy termin na koniec marca czy na poczatek kwietnia - juz nalezysz do nas:-) a co do tego obliczania terminu to u nas tak obliczaja ze od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki dodajesz 40 tygodni i date porodu masz, mozna sobie samemu obliczyc na stronie internetowej nawet tutaj na babyboom na tym kalkulatorze ciazy
 
Witam
Na forum jestem już jakiś czas, ale dopiero teraz zajrzałam do tego wątku.

Mam 31 lat, z M jesteśmy razem od 15 lat, w grudniu mamy 10 rocznicę ślubu.
Nasza Karolcia ma 7 lat. Właściwie jesteśmy z Gdańska, ale od 7 mc mieszkamy 30 km od Gdańska na Mierzei Wiślanej.
W kwietniu 2007 roku poroniliśmy, rok trwało zanim zdecydowałam się znów by starać o maleństwo, udało się dopiero po kolejnym roku.

Teraz drżę i czekam - co tam jeszcze tylko 6,5 miesiąca:-)
 
Trochę zaniedbałam ten wątek, ale już nadrabiam:)
Mam na imię Agnieszka, mam 25 lat, pochodzę z Mazowsza, ale od 4,5 roku mieszkam w Dublinie - stolicy Irlandii. Jesteśmy z Sz rok po ślubie. Potomka planowaliśmy od maja tego roku, udało się w lipcu, czyli za 3cim razem więc chyba całkiem nieźle ;-)
 
justa hihi problem w tym, ze ja okresu nie miałam w ogóle bo karmiłam dzidzię :-) lekarz powiedział ze skoro karmię i nie mam okresu to z częstotliwośścią "przytulania" się z mężem raz na 3 tyg to nie ma raczej szans - no i proszę :-D:-D:-D jednak jest - chyba zacznę grać w totka :rofl2::rofl2::rofl2:
tak więc należę do was i bardzo się z tego cieszę :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
justa hihi problem w tym, ze ja okresu nie miałam w ogóle bo karmiłam dzidzię :-) lekarz powiedział ze skoro karmię i nie mam okresu to z częstotliwośścią "przytulania" się z mężem raz na 3 tyg to nie ma raczej szans - no i proszę :-D:-D:-D jednak jest - chyba zacznę grać w totka :rofl2::rofl2::rofl2:
tak więc należę do was i bardzo się z tego cieszę :tak::tak::tak::tak:

łoooooł.....
nie no poszalalas :D
to wez totka i na mnie :)... tylko tego ze szosteczka...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry