reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
isia03 witam kolejna ceizaroweczke :).....
a tak z ciekawosci : jak kolejne bedzie mialo na imie, tez na J :).... czy to tylko zbieg okolicznosci :)...

jeszcze raz witamy :)
 
reklama
isia03 witam kolejna ceizaroweczke :).....
a tak z ciekawosci : jak kolejne bedzie mialo na imie, tez na J :).... czy to tylko zbieg okolicznosci :)...

Witam, powiem szczerze, że jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy, a Julka i Jaś to nie przypadek :-) specjalnie tak wybraliśmy, choć myślę, że tym razem będzie trudniej z doborem imienia
 
Witajcie!
Mam na imie Bea-lat 26,mieszkam w Veronie...Wraz z moim kochanym Mezem,spodziewamy sie naszego pierwszego malenstwa :-)
Dzis dowiedzialam sie,ze udalo mi sie zdac egzamin na pielegniarstwo(OMG!).Jestem po studiach pedagogicznych,a pracowalam(do momentu zafasolkowania) jako ratownik med. w karetkach.Teraz "pracuje" w domu,nad naszym zoo ... psina i krolikiem :o)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam, powiem szczerze, że jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy, a Julka i Jaś to nie przypadek :-) specjalnie tak wybraliśmy, choć myślę, że tym razem będzie trudniej z doborem imienia

na pewno bo coraz mniejszy wybór imion na J....
ja tam skusilam sie na N :).... ale chociaz wiekszy wybor jest :-D

Nie wiem... Justyna mozesz dac jak bedzie dziewczynka :-D:-D!!!
Judytka tez jest faaajne :-)
 
Dziekuje za mile powitanie :o)
W sumie to bebe ma sie dobrze,chociaz ze mna to roznie bywa ... pogoda u nas paskudna od paru dni i cos zaczelo mnie lamac ... uffi uffi zeby sie tylko nie rozchorowac...:-(

Jako poczatkujaca na forum,na razie Was wszystkie tylko "podgladam" ... skrobiac czasem co nieco ...

Pozdrowionka dla wszystkich oczekujacych :-)
 
Witajcie,
najpierw trochę Was poczytywałam i w końcu się zarejestrowałam:-) Pozdrawiam serdecznie z Krakowa kwietniowe mamy.
 
witam Was serdecznie
Mamusią będę w grudniu (24/12) i żoną za 2 dni we wrześniu (19/09).
Nazywam się Paulina a tatuś to Daniel :) miło mi Was poznać i popisać z Wami trochę :) buziaki pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczyny. Dołączyłam do grona kwietniówek! wcześniej wolałam sie nie rejestrować bo sie bałam czy wszystko pójdzie dobrze. Jak na razie jestem w 12 tyg i wszytsko jest na dobrej drodze, badania, wskaźniki USG wszytsko książkowo :-) no więć jestem! termin mam na 3 kwietnia (akurat imieniny mojego taty :-) ) płci jeszcze nie znam, ale wiem że jedno siedzi w brzuszku choć z mężem sie śmialiśmy że "gol strzelony na wyjeździe liczy sie podwójnie" :-)
Aktualnie pracuję jako nauczyciel gry na gitarze i keyboardzie oraz nauczam teorii muzyki w ognisku muzycznym. a właściwie w życiu nie podejrzewałam żę bede miała coś wspólnego z muzyką. Szkołę muzyczną skończyłam dawno temu a na studia poszłam na Konserwację Drewna Zabytkowego a tu proszę, uczę muzyki :-). Mieszkam sobie w Radomiu i w sumie tyle chyba wystarczy. To moja druga ciąża, pierwsza skończyła sie w 8 tyg :-(
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamy!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry