reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

jejku dziewczynki, wielkie dzięki za ciekawe pomysły hehe:-)
Na początek zacznę od gotowania różnych frykasów :)) to chyba jedyny czas na jedzenie do woli bez konieczności dbania o linie:-D
Gorąco pozdrawiam!
 
reklama
cześć dziewczyny!!
właśnie znalazłam tę stronke i pragnę sie do was przyłączyc
przyjmiecie???
jestem Olka mam 28 lat 26 czerwca z ost miesiaczki lub 13 z USG urodzę chłopczyka Filipka
staralismy sie o nasze szczescie 1.5 roku i nie moge sie doczekac kiedy go przytulę
pozdrowionka dla przyszłych mamusiek
 
ja tez już wiem, ze będę miała SYNKA!!! choć troszkę liczyłam na dziewczynkę, biorąc pod uwagę fakt, ze objadałam sie słodyczami na potęgę (wiec to chyba tylko mit z tymi zachciankami)!!!
Ale ciesze sie bardzo i nie mogę sie już doczekać naszego słodkiego MIKOŁAJKA :)));-)
 
Witam :))

To moja pierwsza ciąża :tak:. Termin jest wyznaczony na ok. 12 Czerwca :p
hm.. tylko niestety nie znam płci:zawstydzona/y:.. eeh nie ta poza :-),ale najważniejsze aby było Zdrowiutkie ;):happy:

Pozdrawiam Wszystkie Przyszłe Mamusie :)) !!!:-)
 
reklama
Do góry