reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam,
Mam 28 lat na imię Aleksandra. jest to moja pierwsza ciąża, a nasza kruszyna przyjdzie na świat najprawdopodobniej 13 czerwca. Ostatnio leżeliśmy w szpitalu i dwóch lekarzy stwierdziło, że dziewczynka, a na USG 4d że synek :confused: chyba robi nas trochę w jajo :-D. Najważniejsze że zdrowe
pozdrawiamy wszystkie obecne i przyszłe mamy
 
reklama
Witam,
Mam 28 lat na imię Aleksandra. jest to moja pierwsza ciąża, a nasza kruszyna przyjdzie na świat najprawdopodobniej 13 czerwca. Ostatnio leżeliśmy w szpitalu i dwóch lekarzy stwierdziło, że dziewczynka, a na USG 4d że synek :confused: chyba robi nas trochę w jajo :-D. Najważniejsze że zdrowe
pozdrawiamy wszystkie obecne i przyszłe mamy

Witaj na naszym forum :-). Rozgość się .
 
witam wszystkie czerwcowe mamy :)

jeszcze raz piszę (bo chyba wcześniej zrobiłam to na złym wątku) że chciałabym do Was dołączyć.

Mam na imię Kasia i mam 27 lat. Od 2,5 roku jestem mężatką a od września jestem w ciąży, z czego oboje z mężem strasznie się cieszymy:-) Planowany przez lekarzy termin porodu to 15 czerwiec. Już wiemy że będzie córeczka i będzia miała na imię Ola. Ze wszystkich dotychczasowych badań wynika że Ola jest zdrowa i rozwija się prawidłowo :-D

pozdrawiamy serdecznie :-)
 
Witam!!
Teraz moja kolej: Na imię mi Ewa, liczę już 24 wiosny :szok:. Od 2 lat i 8 miesięcy jestem mamą Adasia i wspólnie z mężem wykochaliśmy sobie jeszcze jedną pociechę! Jesteśmy w 27 tygodniu i mamy termin na 4 czerwca. Dwukrotnie na usg powiedziano nam, że będzie dziewczynka (HELENKA)!! (czyli wszystko idzie według planu:-) ) miejmy nadzieję, że nic się nie zmieni :-D Od kilku lat mieszkamy w Irlandii. Tu urodził się Adaś i Helenka też urodzi się na Wyspie.I jesteśmy zadowoleni z tutejszej służby zdrowia (no przynajmniej ze szpitalnej opieki). No to tyle na początek ;-)
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe czerwcowe mamuśki!!
 
Witam!!
Teraz moja kolej: Na imię mi Ewa, liczę już 24 wiosny :szok:. Od 2 lat i 8 miesięcy jestem mamą Adasia i wspólnie z mężem wykochaliśmy sobie jeszcze jedną pociechę! Jesteśmy w 27 tygodniu i mamy termin na 4 czerwca. Dwukrotnie na usg powiedziano nam, że będzie dziewczynka (HELENKA)!! (czyli wszystko idzie według planu:-) ) miejmy nadzieję, że nic się nie zmieni :-D Od kilku lat mieszkamy w Irlandii. Tu urodził się Adaś i Helenka też urodzi się na Wyspie.I jesteśmy zadowoleni z tutejszej służby zdrowia (no przynajmniej ze szpitalnej opieki). No to tyle na początek ;-)
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe czerwcowe mamuśki!!

Witam i życzę dobrej zabawy z nami :tak:
 
Hej dziewczynki :tak: (już nie takie małe ale jednak),
co prawda trochę późno, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do zacnego grona Czerwcówek 2009. Mam na imię Ania i z niecierpliwością oczekuję razem z moim Grzesiem na Kacperka, który powinien pojawić się po drugiej stronie brzuszka ok.9 czerwca. Mam nadzieję, że razem z Wami czas oczekiwania będzie mijał milutko
 
reklama
Do góry