reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Ja rowniez witam serdecznie Nowe Forumowe Mamusie :)
Tak sobie mysle, ze jak tylko pogoda na to pozwoli to bedzie mozna o wiele przyjemniej spedzac dzien - chocby na spacerku.
 
Ja polecam dodatkowo buszowanie po allegro i gry komputerowe jak ktos lubi. Poza tym DVD i mnóstwo filmów, gotowanie frykasów na które się wcześniej nie miało czasu i generalnie uporządkowanie wszystkioch zaległości.
Ja ostatnio wzięłam się za naukę robienia na drutach, mam już 2/3 szalika dla Miśki, który wygląda jak z gardła wyjęty:) i zupełnie nie wiem jak się zakańcza takie robótki:). Jak go skończę to będę walczyla z pomponami, szydełkowanymi kwiatkami a potem opaską na głowę. Chyba że mi się znudzi:).
 
Witam serdecznie!
Termin mojego porodu przypada na 17 czerwiec 2009:-)
Postanowiłam do Was dołączyć, ponieważ wraz z początkiem lutego przeszłam na zwolnienie i nie ukrywam, ze początki siedzenia w domu są raczej ciężkie. Tym bardziej, ze zawsze byłam aktywna zawodowo i nie tylko... trochę zaczynam sie nudzić a tu jeszcze tyle czasu oczekiwania pozostało.
witam na forum :)
jeśli chodzi o nudę to u mnie aktualnie remont (i nudy brak;)), przystosowujemy mieszkanko :).
 
ello :)
jestem Asia i mam termin na czerwiec 9 wg ost mies. albo 13 wg usg :-D
jeja to brzmi jak na jakiejs terapi:-p hihi
no nic, dominika-essex podrzucila mi linka do Was wiec jestem ;-) siedze na L4 juz od 3miesiecy ale poki co studia mnie jeszcze absorbuja, na szczescie wlasnie koncze pisac prace licencjacka wiec bedzie wiecej czasu :happy:
pozdrawiam wszystkie czerwcwki:-D
 
Witaj Asiu :D zapraszam do regularnego udzialu na naszym forum. Jak to mowia... w kupie razniej :)
Na poczatek mozesz rzucic okiem na regulamin forum i apel o porzadek ktore mieszcza sie w ponizszych watkach zeby uniknac wpadki na samym poczatku ;).
 
reklama
Do góry