reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam serdecznie wszystkie nowe Czerwcóweczki:-)

Ewunia - polecam Ci wątek dotyczący imion na naszym podforum, tam dzielimy się naszymi typami w tej kwestii:tak:
 
reklama
Witam serdecznie!
Termin mojego porodu przypada na 17 czerwiec 2009:-)
Postanowiłam do Was dołączyć, ponieważ wraz z początkiem lutego przeszłam na zwolnienie i nie ukrywam, ze początki siedzenia w domu są raczej ciężkie. Tym bardziej, ze zawsze byłam aktywna zawodowo i nie tylko... trochę zaczynam sie nudzić a tu jeszcze tyle czasu oczekiwania pozostało.
 
reklama
echh od końca września do czerwca to faktycznie ogrom czasu. jednak niektóre zawody tego wymagają, ja naszczęście mogłam sobie pozwolić na prace trochę dłużej (choć nie tak długo jakbym tego chciała). Musze na nowo zoorganizowac sobie dzień, a to nie łatwe...
Może macie jakieś ciekawe pomysły na umilanie sobie czasu.... Dobra książka nie wystarczy ;-)
 
Do góry