reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Witam wszystkie czerwcowe mamusie:-) i szczerze przyznam,że chętnie dołączę do Waszego grona.Mam na imię Gośka, jestem z Brzegu(opolskie) mam 27 lat, to jest moja druga ciaża, mam już 6-letniego synka.Wyznaczony termin porodu to 19.06. Przyznam się ;-),że juz od jakiegoś czasu czytam co się dzieje na forum, kojarzę niektóe mamy z forum staraczek-też do niego nalezałam, ale niedługo. Niestety wczesniej nie pisałam, bo dosyć cieżko znosiłam pierwsze 4 m-ce, ale jest już lepiej, więc mam nadzieję że bedę mogła pobyć trochę z Wami.Serdecznie pozdrawiam, dużo zdrówka dla mamusiek i dzieciaczków:-):-):-)
 
Witam! Jestem mamą 7-letniej Zuzanny i obecnie zaczęłam 23 tydzień ciąży. Spodziewamy się drugiej córeczki (prawdopodobnie, bo pierwsza, dzięki panu doktorowi, aż do porodu była Filipem). Chętnie do Was dołączę, bo dociera do mnie coraz wyraźniej jak wielka jest moja niewiedza na temat świata noworodków. Mam nadzieję, że umysł się rozjaśnia przy konkretym zadaniu. Rozpisałam się trochę... Witam i mam nadzieję, że też do czegoś się przydam. :-D
 
reklama
witam serdecznie wszystkie mamusie!!!! miałam awarię komputera i dlatego nie było mnie jakis czas... byłam w czwartek na usg i najprawdopodobniej będę mieć drugą dziewczynkę z czego się bardzo cieszę :) a teraz pozostaje kwestia wyboru imienia... a może mi pomożecie? jakie imiona Wam się podobają?? pomóżcie!!!! pozdrawiam serdecznie
 
Do góry