reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Witam ja tez dołączę może.
Mam na imię Magda i mam 4 letnią córkę Wiktorie.
Zaszłam w ciąże miesiąc przed 18.
 

Załączniki

  • DSCF4193.jpg
    DSCF4193.jpg
    84,8 KB · Wyświetleń: 35
  • DSCF4948.JPG
    DSCF4948.JPG
    185,5 KB · Wyświetleń: 37
Niebieska witaj :happy2: Zapraszam do udzielania sie na glownym ;-)
napisz cos wiecej o sobie :tak:Sliczna masz Coreczke :happy2:

Pozdrawiam !! !! !!
 
Witajcie. Jestem tu, jak już napisałam w poście o kwietniowych narodzinach, bo czuje się samotna i ie mam z kim pogadać... a ogólnie moim zdaniem wszelkie fora tematyczne to fajna sprawa. Mam 26 lat, mieszkam we Wrocławiu, kończę studia, pracuję zawodowo jako marketingowiec i instruktorka jazdy konnej... nie wiem co Wam jeszcze napisać, pytajcie... trochę ciężko się tak otworzyć na dzień-dobry nie znając atmosfery forum.
 
Witam.
To ja też się przedstawię, oczywiscie jestem początkująca na tym forum i jeszcze łape gdzie co jest:-)
Mam na imię Klaudia, pochodzę z woj świętokrzyskiego i mam Synka 11 miesięcy.
Pozdrawiam Serdecznie
 
Obecnie siedzę w domku z synkiem i wychowuje maluszka na grzecznego chłopczyka:-) Teraz jesteśmy na etapie uczenia się chodzić, mały buszuje strasznie.Nie mam czasu na nic, ciagle trzeba pilnować, uwielbia targac gazetki i przy okazji troszkę jej schrupać:szok:
Mam szczęśliwą rodzinkę,maż pracuje ja skończyła studia turystykę i uwielbiam podróżować. Malutki troszkę podnośnie i zaczynamy zmiedzać wszytsko co tylko będzie w naszym zasięgu :)
 
reklama
Do góry