reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Tatuś nie chce być niestety tatusiem, więc ciążę przechodzę sama - na szczęście rodzina mi pomaga więc nie jest tak źle.
 
reklama
wiem, bez nich bym sobie nie poadziła :). tatuś dziecka zostawił mnie gdy tylko się dowiedziałam że jestem w ciąży, więc bez rodziny bym nie dała rady pewnie. ale teraz wszystko jest dobrze i nie mogę doczekać się przyjścia na świat mojej cźreczki :)
 
Witam Mamuski :)
To ja moze sie tez do was dolacze bo zbytnio stara to nie jestem HiHi :) Mam slicznego synka ma na imie Filipek :) i 3 dni temu mial swoje 1URODZINKI :) Pozdrawiam was serdecznie i wasze maluszki :)

Iwoneeczka :)



12065.png


 
Ostatnia edycja:
Iwoneeczka już niedługo, nie mogę się doczekać:) chyba ten ostatni miesiąc jest najgorszy przez to czekanie
 
Olenka19 witam serdecznie :)

Alinea zebys wiedziala ze jest najgorszy. Ja ogolnie w ciazy przytylam 22 kg gdzie w ciagu ostatniego 1.5 miesiaca az 10 kg :) i jeszcze to nieustanne wyczekiwanie :) a moze urodze troche wczesniej HiHi :) a urodzilam tydzien po terminie :) ale zobaczysz naprawde warto czekac i czekac na te malenstwo :)

12471.png


 
reklama
Oleńka19 a na kiedy masz dokładnie?ja na 5 listopada. wiesz już co u ciebie będzie? u mnie dziewczynka:)
iwoneeczka ja na razie przytyłam 14 kg:)
 
Do góry