reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Gratulujemy postępów :-)
u nas 8 zębów, Eli sama staje i chodzi przy meblach oraz przy swoim ekstra chodziku, tzn krześle ;-);-) ostatnio jej ulubioną zabawą jest uciekanie i chowanie się przed mamuśką :-)

hihi, ELiza ma 8 zębów, na gifie w Twojej sygnaturce ma 2, przy czym odpisane jest, że 3 :-D
 
reklama
efka moja też lubi zabawe prysznicem dlatego kupiłam jej do zabawy w wodzie konewkę :)
Moja boi się prysznica :(

A tak na marginesie to pochwale się (chyba po raz pierwszy na tym wątku), że Marysia w końcu zaczęła raczkować! Pewnie jako ostatnia na forum :)))))
O chodzeniu czy choćby staniu nie ma jeszcze mowy, ale i tak jestem cholernie dumna :))))
 
Moja boi się prysznica :(

A tak na marginesie to pochwale się (chyba po raz pierwszy na tym wątku), że Marysia w końcu zaczęła raczkować! Pewnie jako ostatnia na forum :)))))
O chodzeniu czy choćby staniu nie ma jeszcze mowy, ale i tak jestem cholernie dumna :))))

No to gratuluje! :-) U mnie Madelenka mnie tak meczy chodzeniem, ze ciezko cos przy niej zrobic. Przedtem jak tylko raczkowala, to ladnie bawila sie na podlodze. Teraz odkad chce chodzic, to tylko za moje nogi i do gory sie wspina. Wtedy to sie nie moge ruszyc :wściekła/y: bo sie boje ze zaraz upadnie. Chce tylko za raczki i zeby z nia spacerowac.
 
No to gratuluje! :-) U mnie Madelenka mnie tak meczy chodzeniem, ze ciezko cos przy niej zrobic. Przedtem jak tylko raczkowala, to ladnie bawila sie na podlodze. Teraz odkad chce chodzic, to tylko za moje nogi i do gory sie wspina. Wtedy to sie nie moge ruszyc :wściekła/y: bo sie boje ze zaraz upadnie. Chce tylko za raczki i zeby z nia spacerowac.
No to widze, ze jeszcze wszystko przede mną. A raczkujemy dopiero od kilku dni.. az strach pomysleć co bedzie później. Wole chyba nieświadomke :)
Czy któraś pociecha nie raczkuje jeszcze? Czy rzeczywiście jesteśmy ostatnie, jeżeli chodzi o to umiejętności?
 
reklama
Nefre gratuluję!

Kinga
ja mojej nie pokazałam że tak można więc o to nie prosi :p chodzi przy meblach, przy pchaczu, raczkuje i faktycznie jak tylko się koło niej stanie to zaraz po nodze wstaje!


U nas postęp - dla mnie duży ;)

Asia stoi przez kilkanaście sekund bez trzymanki :) Staje przy czymś, puszcza się i zamiast na pupkę to stoi :)
 
Do góry