reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
Brawa dla Igorka... dzielny chlopak!

Moja Madelen po wakacjach to tez strzasznie poszla do przodu z postepami, jest jak mala malpka a raczej popuga bo wszystko nasladuje.

- bije brawo
- pokazuje ile ma klopotow (chwyta sie za glowke dwoma raczkami)
- pokazuje jaka duza urosnie
- a i nauczyla sie pokazywac "money-money" (piniazki)
- robi indianinka
- raczkuje juz na kolankach a nie pelza
- chwyta sie wszystkiego aby sie podniesc, umie "bezpiecznie" sama usiasc z pozycji stojacej
- robi szpagaty i strasznie nogami wykreca, ze od samego patrzenia to az w kroku boli
- wspina sie po schodach ( oczywiscie tylko jak ja nadzoruje)
- chodzi trzymana za raczki


to tyle co mi sie przypomina, teraz musze to wszysko nakrecic tak zeby bylo co wspominac :o)
 
muszę pochwalić moje dziecię zrobiło dzisiaj 3 kroki samo:-):-)
a jak słyszy WAKA WAKA to klaska :-):-) muszę stwierdzić że to jego ulubiona piosenka:-)
 
dzisiaj mała sama podciągnęła się na łóżku żeby stanąć po czym spadła na pupę :))
aha i nabiłą sobie kartonowym pudełkiem pierwszego guza,... ale to chyba żaden postęp
 
reklama
Dziewczyny gratulacje postępów!!

U nas również kilka nowości:
- mamy ząbka a drugi wlasnie sie przebija:)
- mała chodzi trzymana za raczki do tyłu:D wygląda to obłędnie:D:D
- dzisiaj zeszła (w zasadzie przez przypadek) z materaca nóżkami w dół (zawsze najpierw schodzi głowa:D) i zaczela kiwac glowa "nie nie" :D
- małe rzeczy zabiera kciukiem i palcem wskazującym

chyba było by na tyle:)
 
Do góry