reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris
Agnieszka
Fondie
Trzymam kciuki za wasze wizyty .
Napewno wszystko jest w najlepszym porządku .Dajcie zaraz znać .

Agnieszka
Ty jutro wstawiasz pierwszą fotkę
 
reklama
z mutacja MTHFR czesto wiaza sie problemy z nastrojem, tak znalazlam w roznych opisach. poniewaz ta zaburzona metylacja tez wplywa na funkcjonowanie neuroprzekaźników (serotoniny, melatoniny, dopaminy, noradrenaliny, adrenaliny). Szarlotka mniam:) Ja juz tyle jem tych lekow ze nie kojarze:) przypomina mi sie taki dowcip jak przyszla baba do kekarza i lekarz pyta: - to ile pani tych lekiw zjada? A zdenerwowana baba na to: ile , ile? Jem, az sie najem:)))

ale B9 to kwas foliowy :)


mniaaaaam! tez mam smaka na jablecznik!
 
A tu jest artykuł o witaminie D, o którym wspominałam rano ;) Link do: Witamina D - 4 fakty, które mogą cię zaskoczyć "W dorosłym życiu niedobory witaminy D mogą objawiać się pogorszeniem nastroju i dolegliwościami przypominającymi depresję. Jednymi z oznak są zmęczenie i trudności z koncentracją, które mijają wraz ze wzrostem stężenia witaminy D w organizmie", dlatego tutaj któraś z Was pisała, że lepiej się czuje po suplementacji tej witaminy :)
 
Ja startowałam ze znacznym niedoborem wit. D (mój wynik to 6) i w ciągu 3 miesięcy suplementowania 2×1 Vitrum D3 forte weszlam w dolną granicę normy (wynik 37) :)
 
Dziewczyny a jest tu któraś z poznania moze? Znacie jakiegoś dobrego lekarza, gina,endo takiego co immunologia sie zajmuje i leczy niepłodność immunologiczna? [emoji3]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Susna, juz Ty sie nie martw o mnie, odhaczone :p

Strawbelka, bo podpadniesz naszej susanie i doataniesz klapsa haha.

Azylek, nie pomoge, bo jestem ze slaska.

Agneiszka, nafoczka, fondie! Kciukam za Was, wracajcie jutro z dobrymi wiesciami :D
 
Arda strawbelka ma cykora i siedzi cicho bo sie naczytala na googlach...glowa mnie wieczorami boli i oko i mi niedobrze i czuje sie jakby pijana a nic nie pije. No i sie naczytalam:(
 
reklama
A czemu w kroplach?
ma lepsze wchłanianie, o wiele lepsze...miałam witaminę d 3 na poziomie 11 albo 13, suplementowałam wspomniane tutaj d vitrum czy jakoś tak i urosła o 2(2 miesiące) , potem dostałam znów tabletki vigantoletten i też kaszana doszłam do 18 ( 3 miesiące), dopiero po wdrożeniu kropli po 3 miesiącach dobiłam do 58. Poza tym cenię sobie, że nie muszę ładować w siebie kolejnych tabletek :)...no i jak zapytasz lekarza to powie Ci, że te na receptę witaminy d są lepsze....a i koniecznie witaminę d suplementować należy zaraz po czymś tłustym np. mięso, ser, kromka z masłem. Tłuszcz jest nośnikiem tej witaminy
 
Ostatnia edycja:
Do góry