reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ooo pierwsza z brzegu wygooglowana stronka na temat witaminy K2 Link do: Witamina K2 cyt. "Ponieważ witamina K ma wpływ na krzepliwość krwi wszystkie osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować się z lekarzem". Trzeba przemyśleć przyjmowanie, żeby sobie nie zaszkodzić [emoji4]
ha masz rację, przegapiłam to :/
 
reklama
Witajcie dziewczyny nie było mnie bo miałam dużo na glowie prze de mną jutro wizyta u ginekologa czy mam owulacje będzie sprawdzała oraz w czwartek do hematologa a co u was ? :)
 
Ale dziewczyny miałyście wieczór, wesoło - lodowy. Trzymam za Wasze wizyty Fondie, AgnieszkaP ,Doris. Agnieszka dziś fotka to koniecznie chyba nie zawiedziesz forumowych koleżanek? Może być nawet siusiak albo co tak kropeczce urosło ;)

Strawbelka ciężka sprawa z tymi bólami. Może to zatoki? Ja miałam w grudniu straszne bóle co chwila i takie migrenowe z wymiotami. Ciąża zakończona (z podejrzeniem zaśniadu) i bóle głowy mi przeszły do tej pory nie narzekam.

Myślałam nad ranem o forum,ciążach ,sypaniu z worka tj.planowaniu i tak wykalkulowałam: Nafoczka ,Doris, Agnieszka rodzą w pierwszej połowie roku 2016 A reszta Tęczowa , JA ;) Susana, Strawbelka ,Arda ,Kwiatuszekk, Lumia ,Liluli, Motylek Beri,Fondie Na koniec roku się załapią ;) Kto pierwszy ten pierwszy hehe.

A u mnie małpiszon wywoływany przytulankami już za zakrętem. Test poranny zrobiony i I krecha :p Miłego dnia buziole
 
Witam ;)

Kciukam za dzisiejsze wizytujące dziewczyny [emoji110] [emoji110] [emoji110]
ha masz rację, przegapiłam to :/
Jesteśmy tu po to, żeby sobie pomagać [emoji8] i zwracać uwagę na takie rzeczy [emoji6]

Czarna ja wit. b6 i b12 mam osobno
Dziękuję za info [emoji8] Nafoczuniu a podasz mi nazwę wit. B12 metylowanej z iherbu? No i zdrówka dla Juniora [emoji4]
 
Beata moze to faktycznie zatoki, bo w sobote mylam okna i sobie przeciagi zrobilam w mieszkaniu bo wszystkie pootwieralam. Dzis wstalam jeszcze z bolacym gardlem i zapchanym nochalem.
 
reklama
Witam was dziewczynki z rana .
Ja dziś na 15 dopiero do pracy .
Więc czytam i pozdrawiam .

Doris
Czekamy na wieści i kolejne fotki .
Ty masz zawsze ładne zdjęcia .
 
Do góry