reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dobry wieczór Laseczki:)
Wyjechałam do rodziny na week i teraz nadrabiam....ale produkcja...masakra z 30 stron było do czytania:)

Doris
Kciuki za jutrzejszą wizytę&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:*

Arda
owocnych starań:)

Susana
Widzę, że z tymi lodami to już Ci Dziewczynki nie odpuszcą:p hahahaha

Beata, Strawbelka, Nafoczko,Kwiatuszku
:*

Agnieszka
Jak tam u Was?:)

Martaha
A co u Ciebie? odezwij się!

Pozdrawiam reszte Dziewczyn:) i kolorowych do poduchy:*

Uciekam bo padam po tym weekendzie;)
 
reklama
Strawbelka, na kazde, najlepiej z polewa ;) dzisiaj mam jakis dobry humor takze mnie nie sluchajcie ;)

Fondie,powodzenia!
 
Nafoczka Susana Ci powie jak " ubic" na lezaco lody:D
Chyba mi dzis odbija, wybaczcie dziewczyny;)
Ja w programie powiedziałam że nigdy sama nie robiłam loda , lodów ....
No to Nafoczka nie pomoge ...

Choć już od tamtej pory regularnie ćwiczę .to i tak nie dorównuję w tym Strawbelce .Ona ci opowie dokładnie .:angry:
 
Ja w programie powiedziałam że nigdy sama nie robiłam loda , lodów ....
No to Nafoczka nie pomoge ...

Choć już od tamtej pory regularnie ćwiczę .to i tak nie dorównuję w tym Strawbelce .Ona ci opowie dokładnie .:angry:
Susana najlepsza bedzie tu Beatka, bo to ona Cie " wkopala":p
 
O rany ale tu dziś wesoło [emoji1]

Strawbelka zawiozłam resztę szarlotki do rodziców, bo mi du.psko rośnie od słodkiego [emoji1] wróciłam niedawno, umyłam się i zasiadłam do Was :D

Nafoczko czy activ B6 ma w składzie metylowaną B12? Czy trzeba osobno?

Apropo witaminy K2 to trzeba z nią ostrożnie bo ma związek z krzepliwością. Osoby z problemem krzepnięcia powinny na nią uważać ;) tak gdzieś kiedyś czytałam
 
Ooo pierwsza z brzegu wygooglowana stronka na temat witaminy K2 Link do: Witamina K2 cyt. "Ponieważ witamina K ma wpływ na krzepliwość krwi wszystkie osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować się z lekarzem". Trzeba przemyśleć przyjmowanie, żeby sobie nie zaszkodzić [emoji4]
 
Nafroczka musiałam przegapić Twojego posta .
Doris nie denerwuj się, ruchy czujesz? Jesli tak wszystko jest ok.
Ja też jutro mam wizytę i też mam stracha.
 
reklama
A tu jest artykuł o witaminie D, o którym wspominałam rano ;) Link do: Witamina D - 4 fakty, które mogą cię zaskoczyć "W dorosłym życiu niedobory witaminy D mogą objawiać się pogorszeniem nastroju i dolegliwościami przypominającymi depresję. Jednymi z oznak są zmęczenie i trudności z koncentracją, które mijają wraz ze wzrostem stężenia witaminy D w organizmie", dlatego tutaj któraś z Was pisała, że lepiej się czuje po suplementacji tej witaminy :)
 
Do góry