reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Enya Gratuluję:-):-):-):-):-):-) śliczne to zdjęcie z usg aż sie popłakałam twój przykład daje nadzieję, chociaż u mnie ostatnio jej brak:no::no:

Karola również gratuluje :-) twojego małego cudu:-)

pozdrawiam resztę dziewczyn
 
Enya!! Superrrr!! Jupi jupi, trzymamy kciuki do pazdziernika :-D

Kaira, powiedz czy Ty tez bylas na acardzie? Bo ostatnio czytalam ze te krwiaki robia sie wlasnie od takiej ilosci lekow przeciwzakrzepowych...
 
Enya!! Superrrr!! Jupi jupi, trzymamy kciuki do pazdziernika :-D

Kaira, powiedz czy Ty tez bylas na acardzie? Bo ostatnio czytalam ze te krwiaki robia sie wlasnie od takiej ilosci lekow przeciwzakrzepowych...
W tej ciazy mam to i to i Acard dopiero od 16 tyg po krwiakach.Inr mam ok 8
 
Enya tak się cieszę, co za ulga! Na forum możesz się wyżalić do woli, postaramy się zadbać tu o Ciebie, żebyś się tylko nie denerwowała. Jesteście z Kairą, Aditką i Karolą naszymi nadziejami.
Gogać nie łam się, wiem że dużo przeszłaś ostatnio, ale może wystarczy się u Ciebie doszczepić, odczekać trochę, łykać witaminki, zadbać o siebie i uda Ci się donosić ciążę. A jak u Ciebie w nowej pracy?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki teraz sobie przypomniałam że Malina kazał mi odstawić acard jeśli dostanę plamienia tylko że do tej pory bardziej myślałam o plamieniu krwią. No ale jeśli już wiem że krwiaczek jest a ja mam nadal to brązowe brudzenie (dzisiaj to normalnie były brązowe glutki w sporej ilości - przepraszam za dosadny opis) to od jutra odstawiam acard. I tak kłuję się heparyną więc wystarczy;-)
Trzymam teraz bardzo mocno kciuki za moją przyjaciółkę - pisałam już Wam o niej bo u niej beta mała jak na ten dzień ciąży, słabo przyrasta, a mimo to dzidziuś żyje - w piątek miał 2 mm i bijące serduszko (100 uderzeń/minutę). Wiem jak to wygląda, Ona też bo lekarz od razu powiedział jej żeby była ostrożna bo to nie wygląda dobrze ale powiedział też że czasami medycyna spotyka się z takimi zagadkami że wszystko może się zdarzyć. Ja wierzę w cuda, wierzę że wiara też czyni cuda, proszę Was o pamięć podczas modlitwy. Za 2 tygodnie ma mieć kolejne USG i też nie wyobrażam sobie co będzie czuć przed samym badaniem....

Gogac nie poddawaj się!!!! Ja tez myślę że musisz po prostu dokończyć szczepienia i dopiero jak bedziesz miała zielone światełko - zacząć działać - a zobaczysz że będzie dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
Ooo oproznia Ci sie krwiak w takim razie :-) ja ide we wtorek na usg polowkowe i zobacze jak moj krwiak...i jak moj syncio. Troche sie martwie zeby mu nic nie bylo przez moja niska wage :-( ten szpital mnie wykonczyl :-(

Enya nuuudnej ciąży!;-)
 
reklama
Enya gratuluję:) wiedziałam , że będzie dobrze:) NIe odstawiaj tego Acardu na własną rękę tylko z powodu niewielkiego plamienia- Acard i clexan nie działają tak samo... zapytaj najpierw ginekologa.

Ja leżę z katarem, wcinam czosnek i mam nadzieję, że na tym się skończy...
 
Do góry