reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
a moze chodzi o takie nakładki do karmienia (mają wgłębienie na sutek) jak dzidzia pogryzie brodawkę, kupiłam komplet (2 szt.) za 17 zł :szok: i okazało sie,z e wzięlam rozmiar L, nie wiem czy nie za duzy, bo być moze moja brodawka sie utopi w tej wkładce...
 
a moze chodzi o takie nakładki do karmienia (mają wgłębienie na sutek) jak dzidzia pogryzie brodawkę, kupiłam komplet (2 szt.) za 17 zł :szok: i okazało sie,z e wzięlam rozmiar L, nie wiem czy nie za duzy, bo być moze moja brodawka sie utopi w tej wkładce...

Te nakładki, to co innego. A te żelowe wkładki można nosić w biustonoszu i podobno są lepsze niż kapusta... I w zależności co pomaga, mozna je podgrzewać lub chłodzić.
Chcę to kupić, bo do tej pory nie mam pokarmu i najprawdopodobniej na sam koniec się pojawi, a to podobno najboleśniejsze...
 
madziara nie jest powiedziane że jak pokarm się zjawi po porodzie to musi boleć, nie - w pierwszej ciąży nic mi nie leciało do porodu a potem po porodzie mleko po trochu co dnia przybywało i wcale nie miałam problemu ani z brodawkami ani z pokarmem, więc to jest nie zależne od tego czy teraz mi kapie z piersi czy nie
 
a moze chodzi o takie nakładki do karmienia (mają wgłębienie na sutek) jak dzidzia pogryzie brodawkę, kupiłam komplet (2 szt.) za 17 zł :szok: i okazało sie,z e wzięlam rozmiar L, nie wiem czy nie za duzy, bo być moze moja brodawka sie utopi w tej wkładce...

ja takich uzywalam przy Nince, ale na poczatek to potrzebne sa najmniejsze, bo wieksze moga byc za duze dla dziecka - nie uchwyci po prostu

Te nakładki, to co innego. A te żelowe wkładki można nosić w biustonoszu i podobno są lepsze niż kapusta... I w zależności co pomaga, mozna je podgrzewać lub chłodzić.
Chcę to kupić, bo do tej pory nie mam pokarmu i najprawdopodobniej na sam koniec się pojawi, a to podobno najboleśniejsze...

to ze nie masz pokarmu, to nic nie znaczy. ja w pierwszej ciazy mialam bardzo pozno siare i na poczatku pokarmu bardzo malo. stopniowo sie zwiekszal.
 
quote_icon.png
Napisał olkale
a moze chodzi o takie nakładki do karmienia (mają wgłębienie na sutek) jak dzidzia pogryzie brodawkę, kupiłam komplet (2 szt.) za 17 zł :szok: i okazało sie,z e wzięlam rozmiar L, nie wiem czy nie za duzy, bo być moze moja brodawka sie utopi w tej wkładce...

Witam,
u mnie na szkole rodzenia położna radziła żeby nakładki kupić małe lub średnie, bo zazwyczaj dziewczyny kupują za duże i nici z karmienia :(
 
Z pokarmem nie ma co się sugerowac. W pierwszej ciąży miałam siarę praktycznie od razu. W drugiej późno. Więc lepiej nie brać do głowy, bo przez stres można stracić pokarm.

Mój chłopak patrzę coraz bardziej przeżywa zbliżający się poród. Ma obawy,że jak ja zacznę rodzić to on będzie w robocie. I jak będzie wiedział,że rodzę to juz nie bedzie dał radę pracować. Pytał, czy w trakcie będzie mógł się urwać z roboty, bo umówiliśmy się ,ze idzie rodzić ze mną.
 
reklama
Ja nie wkładam mydła bo nie chce mieć ubranek przesiakniętych zapachem mydła ale jak już bardzo chcecie wkładać mydełko do woreczków z ubrankami dla maluszka to ja polecam jakieś delikatne dzieciowe bo wiadomo takie zwykłe to się dla dzieci nie nadaje a jak jeszcze ubranka przejdą jego zapachem to żeby nie uczuliło.
 
Do góry