reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

hejcz masz rację. Na poród ze studentami nie mam zamiaru sie zgodzić. Jeśli na połogu kilku wejdzie na salę to ok, ale ,zeby mi zaglądali między nogi to raczej się nie zgodzę.Choć nie wiadomo jak postąpię po porodzie. Wielka niewiadoma.
 
reklama
No krolcia muszę Ci powiedzieć,że ten zakup mi się udał :)
Tylko dokupić majtorki i wkłady i prawie gotowa do szpitala,bo koszule,szlafrok,kapcioszki mam hm............. co tam jeszcze potrzeba?
 
Wiec i ja kupię skarpety.
Mój chłopak sobie zamanił ,zeby wynająć położną. Ten to mnie zaskakuje coraz bardziej. Ale ja nie chcę jej wynajmować , bo uważam ,ze jest zbędna. Nie chcę ,zeby obcy człowiek siedział ze mną non-stop podczas porodu.
 
Majtasy siateczkowe świetna sprawa. Używałam po pierwszym porodzie i teraz też sobie kupie ;-)

W ogóle to ja jestem w lesie z pakowanie siebie do szpitala. Choleraaa no, w ogóle jestem w lesie ze wszystkim, z zakupami dla dziecka też i ciągle mi się wydaje że mam mnóstwo czasu. A tu leci tydzień za tygodniem i ja dalej w lesie. Co jest ze mną? W pierwszej ciąży to już miałam praktycznie wszystko a teraz nawet nie wiem co mam dokładnie kupić. Mam liste zarobioną, ale już kurcze trzecią z kolei i znowu nie dokładną. :(

Mam postanowienie, że jak córka w poniedziałek wróci do żłobka to ja pójdę na jakieś zakupy w końcu.
 
Mam pytanie odnośnie majtek siateczkowych, bo są one jednorazowe. Czy można je nosić np: dwa dni póki nie zabrudzą sie krwią, bo i tak będzie podpaska??? Czy nosi sie je dopóki się nie porwą i przepiera się je???
 
reklama
Ja kupiłam takie Majtki jednorazowe damskie, rozmiar 42-44, (Horizon), 7 szt - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
Szlafrok mam, koszulke nocną z rozcięciami na piersi, ręczniki kupiłam, skarpetki mam cieplutkie, robione na drutach przez babcie Pawła, stópki mi nie zmarzną na pewno. Na wszelki wypadek włoże do torby koszule rozpinaną z przodu na całości...Do porodu znalazłam ochydną różową, no ale przynajmniej moja i bez żalu ją wywale. Ja musze rzeczowniki przeprac i moge je pakować..Tylko torbe musze nabyć ekologiczną bo z podróżna nie wpuszczają...tak samo ciuszków nie pozwalają mieć swoich dla dzidzi, kocyk, ręczniczek, oliwka i tyle. Do odbioru przygotuje P. i mu podpisze, spoko da rade bez problemu. Gorzej może być ze mną...Na pewno jechac musze w spódnicy bo gonią za spodnie i rajstopy z bólami...Ale wszystkie ciuchy mam w jednym miejscu a wiadomo, że będe i tak musiała wyjśc w ciązowych rzeczownikach... Poradzi sobie, mniej wiecej mu pokaże co ma wziąśc, co tam akurat czyste będzie i już...Chyba, że moje ciuchy zostaną w szatni to wtedy tylko mu każe getry przywieść i skarpetki cienkie i pod kiece założe..W końcu to i tak do taksówki tylko i z taksówki.
 
Do góry