reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Ja nie pije naparu z liści ani nie biorę wiesiołka- jestem hardcorem :-D

Ja się trzymam terminu wg OM (wszystkie 3 usg dawały wcześniejsze terminy) i gin mi powiedziała, że w takim razie jest niewielka szansa na przeterminowanie, ale, że u mnie się nic nie dzieje, na prawdę nawet nic mnie nie kuje, ani pół skurczy , nic.... więc nastawiam się na długie przeterminowanie :crazy:

Liczę na jakieś badanie w szpitalu po terminie a jak nie to będę musiała się do mojej gin umówić, żeby jednak sprawdzić co i jak bo powiedziała, że się już przed porodem nie spotkamy:laugh2:

ja też się trzymam terminu wg. OM bo wg USG mały jest już w 40 tyg :eek:
 
reklama
Co do badań to ja muszę iść zrobić mocz i morfo :p
Bo ostatnią morfologie to chyba 2 miesiące temu miałam:-p

Właśnie co do badań. Ja mam prywatnego lekarza prowadzącego, ale chodzę również do lekarza w ramach NFZ, aby ograniczyć część kosztów badań jakie mi zleca mój Gin. Nie uwierzycie na ost. wizycie jak chciałam, żeby mi dał skierowanie na mocz i morfologię to mi powiedział, że limit wyczerpałam bo przysługują w ciąży tylko 4 badania i nie ma co więcej robić jak się nic nie dzieje:baffled: zdenerwował mnie tym strasznie .....
 
Sallyna no to chyba jakaś kpina...:szok:

Morfologii wyszło mi co prawda coś koło 4 (bo to miałam co dwa miesiące) ale mocz na każdą wizytę, bo to najważniejsze badanie i trzeba często kontrolować ;/
Bosz... podejście niektórych lekarzy jest poniżej wszelkiej krytyki ;/
 
Uznałabym to za żart w dodatku kiepski gdyby nie fakt, że parę moich koleżanek tak miało. Ja sama też zrobiłam odpłatnie mocz i morfologię kiedy usłyszałam od mojego Gina "nie wypiszę bo nie widzę podstaw".
Właśnie dzwoniła moja Babcia, powiedziała swoim koleżankom, że jeszcze nie urodziłam bo "pada i Tymuś czeka na słońce". Ktoś wie kiedy przewidują słonce nad Krakowem ? :-)
 
Dziewczyny zauważyłam że badanie po ktg jest po terminie ;-) a tak to normalnie wiedzą że chodzi się często do lekarza więc nie badają

Katarina opisała swój poród na wątku ujastkowym ;-)
 
Dresik Margosia powiadasz?? hmm ja w zasadzie tez tylko bodziaki i pajace mam. Sukieneczek od groma bo takie śliczniuchne były a na zimno nic :-( no bo własnie miały być upały i żar tropików... Najwyzej dwoma kocykami przykryje ;)

A u mnie troche słonca wyszło :happy::happy::happy:, ciekawe tylko na jak długo :baffled:.

Sallyna, co do badań to rzeczywiście chyba w kulki se lecą, no bez jaj, przecież na coś te nasze pieniądze idą i co jak co ale podstawowe badania dla kobiet w ciąży powinny byc.
Ja morfo robiłam przedwczoraj i wiecie co? pierwszy raz za całe 9 miesiecy wyszla w normach, dosłownie każdy jeden parametr :), ale mocz ostatni sprzed miesiaca bo moja gin uważa ze juz nie ma potrzeby... hmm moze jednak w przyszłym tygodniu jeszcze zrobie prywatnie tak dla spokoju swojego.

Aisha, co do twardego brzuszka to bardzo czesto mi twardniał po jakims większym wysiłku (miedzy innymi). Wiem ze jak mocno boli i jest napiety to mozna brac nospe, albo meliski si enapij, działa uspokajająco i też rozkurczowo przez to.
 
Hej dziewczyny!!

Przez przypadek trafiłam na to forum aaa tu ,,prawie '' znajome twarze :) tj, też chodzę do Sz R do Żeromskiego :)
A moj termin to 15 czerwiec.... Także widzę ,że jest nas sporo :):):):) Będzie tłok na porodówce :D


 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny!!

Przez przypadek trafiłam na to forum aaa tu ,,prawie '' znajome twarze :) tj, też chodzę do Sz R do Żeromskiego :)
A moj termin to 15 czerwiec.... Także widzę ,że jest nas sporo :):):):) Będzie tłok na porodówce :D

Jej.. przez chwilę się zastanawiałam czemu Kalita się z nami tak dziwnie wita:-D

Cześć :) też mam na 15.06 :-p

Kalita u mnie odwrotnie, gin mówiła, ze morfologi mogę nie powtarzać, ale mocz mam przed porodem jeszcze zrobić;-)
Ale szarpnę się i zrobię oby dwa badania:-D

Pajacyki też własnie takie cieńsze bawełniane mamy;) Mamy niby dwa sweterki, ale też z takich cieńszych... :p
Jestem rozdarta w sprawie ubioru tego mojego noworodka :) Nie ma to jak ogólnoświatowe ocieplenie klimatu :D
 
Do góry