reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

polecam przejażdżkę samochodem po wybojach - ja na drugi dzień dostałam skurczy :) wg I USG termin na 20.04, wg OM na 25.04, przejażdżka 26.04, a urodziłam po północy 28.04 :) też zapowiadali, że urodzę wcześniej, bo Mała na USG wychodziła parę dni starsza, a ostatecznie wyszła 3800 zamiast 3500 jak to wszystkie urządzenia pokazywały ;)
 
reklama
Zibka, tez mi to przez myśl przeszło :-D Może poskutkować, tym bardziej że nasz samochód należy do tych "twardych" w zawieszeniu a dziurawa jak sito ul. nowohucka rzut beretem :-D ostatecznie w sobotę wyprawa do Ikei, Opolska też gładka nie jest :-D
 
Ostatnia edycja:
Hura!!! Dokonałam cudu:-) By się już ten mój CUD objawił:-D Bo ani widu ani słychu, żeby jakieś skurcze chociaż:-)

Też sobie tak pomyślałam po przeczytaniu Twojego suwaczka:-D

Ja będę obalać mity nt. przyśpieszenia porodu :-p Spacery nic nie dają:no:
Ja często jeżdżę klasztorną i rybitwami, ale mojemu dziecku dziurzyska też niestraszne, ani tzw. "okłady z samca"- chyba mu się nawet podobają, bo się wycisza:-D

Kusi mnie olejek rycynowy ale to chyba po terminie dopiero:-p bo za wcześnie podobno też nic nie daje:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Girin - my pojechaliśmy w trasę do Zabierzowa i okolic i z powrotem :) a teraz jak jeździmy po dziurach - co się czasem zdarza - to Mała usypia :)))
 
Girin gratuluje :) jedno jest pewne, niebawem cos ruszy bo przecież kiedys musi :)

Ania, dziekuje, w takim razie w przyszłym tygodniu wybiore sie do internisty, mam nadzieje ze nie bedzie stwarzał problemów z receptą.

Ja na olej rycynowy sie nie odważe napewno, słyszałam ze to straszne paskudztwo. Chyba przez gardło by mi nie przeszło :D

Na nas wyboje, wertepy ani inne dziurzyska tez nie dzialają :|. Przy moim osiedlu buduje sie nowe, cala droga rozkopana, autobusem tamtendy każdego dnia przejezdzam i nihuhu, nie działa. Moze za tydzień predzej dziurawe drogi coś wskurają ;-)
 
Byłam rano na KTG.Przed wyjściem odeszła mi druga mam nadzieję, że już ostatnia część czopa ciążowego. Oczywiście na zapisie żadnych skurczy. Pożniejsze badanie też dużo nowego nie wniosło,"szyjka gotowa na por
 
Ostatnia edycja:
Aska to juz pewnie bardzo bliziutko porodu :) ale super!! Trzymam kciuki.
Cos z twoimi postami sie dzieje niedobrego. wczoraj pojawiła sie tylko literka "M", a dzisiaj jeden post o tresci "por". Moze przerwy w dostwie neta?

Ja dzisiaj sie wyspacerowalam po wsze czasy, jakas energia mnie rozpiera :D, ale brzuch wysoko, nawet bóli miesiączkowych juz nie mam od jakiegos tygodnia :|, chyba w miejscu wszystko sie zatrzymało.
A jak reszta dziewczyny? Dzieje sie cos u was?
 
reklama
U mnie tez nic... wczoraj pojeździłam troche samochodem po "prostych" drogach i powiem szczerze że dziś czuje sie tragicznie ... samopoczucie do d... brzuch twardnieje co chwilke....bule takie miesiaczkowe ale żadnej powtarzalności...czop nie odchodzi....chociaż słonko wyszło i mam nadzieje na lepsze jutro:-) pozdrufki
Aska chyba faktycznie masz juz blizej jak dalej;-) kciuki zaciśniete za każdą z pań;-)
 
Do góry