reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

reklama

Czy ktos tu jeszcze bywa na tym forum? :szok: oprocz mnie i anp? :)
pozdrawiam
:zawstydzona/y: ja przepraszam, ze tak nie-czesto wpadam... jak siedze online, to ciagle cos czytam lub zamawiam lub sprawdzam a tak to mi sie tak oczy od kompa kleja, ze mi sie po prostu nie chce... a oprocz tego to zabiegana, bo dopadla mnie kompletna panika, ze nie zdaze wszystkich przygotowan na czas a my jeszcze czesc domu remontujemy przy okazji, nie tylko przyszly babyroom :S:(:S i tak jakos ciagle cos robie lub sprzatam (ach tak, bo hormony i to wicie gniazda tez mnie niezle dopadlo :$:D) i jakos niczego nie ubywa lub mi sie tak zdaje wiec ledwo nawet odpoczywam, az sie maz zlosci i mnie czasami zmusza posiedziec na kanapie przy tv ale zabiera laptop :D

a gdzie reszta to nie wiem :(

wow, mumia ale fajne malenstwo! :):):):):) GRATULACJE!!!!!

anp, jak tam po dodatkowych sprawdzeniach? nie martw sie! malenstwo rosnie, no i dobrze ;) a kto wie, moze zle date wyliczyli po prostu :p

morgenrood, nawet sobie nie wyobrazam, jak ci musi byc ciezka z "podwojnym brzuchem"... mi juz sie zdaje, ze lezec, wstawac, chodzic etc jest coraz trudniejsze i juz w 32tyg czasami tragedia, ale myslac o tobie az mi wstyd, ze narzekam ;)

tez sie nabiegalam po doktorach i verloskundige i szpitalu znow w tym tygodniu, bo mialam zapalenie pecherza ktore niby przeszlo ale nadal te same objawy mam a do tego juz od kilku dni nie moglam chodzic do kibla (sry, ze takie nieprzyjemne detale) i boooooli :S:( a mocz juz 2 razy sprawdzali i nic... jutro niose 3 raz, bo doktor prosil... :S ale dodatkowe usg robili, bo sie bali ze malenstwo za male, ale teraz mowia, ze ponizej holenderskiej normy ale ok, bez strachu :)
to u mnie...

dobra, ide spac, jutro z tesciowa na zakupy kilku drobiazgow, jak posciel dla niuni i co tam trzeba jeszcze z kraam-listy...

pozdrawiam wszystkie i zycze milej nocki!!! :)
 
Hej!
U mnie z małym oki wszystko,ale ja mam za wysokie cisnienie i jutro musze jechac znowu do szpitala na pomiar.A pozatym gardlo mnie jeszcze boli,macie moze jakis domowy sposob na wyleczenie bolu gardla,bo juz zaczelam sobie czosnek dodawac do kanapek.

AniaWM jak tam Twoj pecherz,lepiej juz ??

Oki ide cos sprzatac,miłego dnia ....chociaz przez taka pogode to juz nie jest taki mily!!!
 
anp- co u Ciebie? urodzilas? ;) ja dalej czekammmmmmmmmmmmmmmmmm.... jutro kolejna wizyta u lekarza. Mialam sen ze urodze w przyszly czwartek....

Pytanie- czy w holandi robia lewatywe przed porodem??? :)
 
Nie moge spac wiec wlaczylam sobie komputer!!!
morgenrood tak myslalam ze Ty juz urodzilas bo Cie pare dni nie było!Ja czekam,,,,,dziś ide tez do poloznej.A i na gmine sie wybieram,bo jesli maly urodz sie w terminie to akurat drogi beda pozamykane bo przeciez kenedymarsch jest,wiec musze załatwic sobie legitymacje jakas zeby wyjechac z domu jakby co!

Co do tej lewatywy to ja slyszałam ze robia,ale nie wiem na 100 %,moze doswiadczone mamy cos nam napiisza!!!.
Miłego dnia wszystkim i oby rano nie padał deszcz!!
 
hejka
Moj bobas jak narazie wazy jak piłka od nogi:):):) a gdzie tu jeszcze do pazdziernika ehhe
w poniedzialek pedze do Poloznej a potem na usg i jestesmy ciekawi kto tam buszuje w brzuszku:):)

Dziewczyny mam nie typowe pytanko jesem w 6 miesiacu ciazy i pomalu ulatuje mi pokarm co mam zrobic..??
Pozdrawiam
 
Hej!To normalne ze ulatuje Ci pokarm,sa takie wkładki które mozesz włozyc w stanik wtedy nie bedziesz miec plam na staniku czy bluzce,one beda Ci pozniej tez potrzebne wiec warto je kupic.Mozesz je kupic w Kruidvat albo Hema,czy innych sklepach...


Ja nadal czekam,mały nie chce jeszcze przyjsc na swiat,juz koniec 38 tygodnia.....
 
Hej!A tu znowu nikogo!!!

Morgenrood urodziła w wtorek zdrowe dzieciaczki,reszte napisze Wam pewnie jak wróci ze szpitala.

Jeszcze raz gratulacje dla niej!!!





Jest tam ktoras???Miłego dnia!!!
 
Cześć Dziewczyny!

Morgenrood, gratulacje :)
No to teraz nieprędko przyjdzie na forum, ja sama mam kupę roboty :)

Teraz Max i Maja śpią, Alicja w szkole, a ja robię obiad... Ale chyba wrzucę się do łóżka na godzinę bo mnie się też coś należy :)

Pozdrowionka :)
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Mam na imie Ania. Mieszkam w Nijmegen. W ciazy jeszcze nie jestem, ale naleze do grupy aktywnie starajacych sie;)
Mam nadzieje, ze bede mogla dolaczyc wkrotce do waszego grona obecnych/przyszlych mam mieszkajacych w Holandii.
:)
 
Do góry