reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD i wszystko co z nim związane.

No Aniu - musiałabyś po tę torbeke do szkoły katolickiej iść pracować :-) Na szczęście to był pomysł jednej mamy i reszta rodziców go oprotestowała. No i było to o klasę wyżej, a nie w naszej. My robilismy na koniec zerówki album ze zdjęciami i teraz też taki robimy na koniec trzeciej.
Z tym ze w ten album to najbardziej ja i jeden tata się angażowaliśmy :-) A nie dzieci :-)
 
reklama
A wiecie,moj chrześniak przystąpi w tym roku do Pierwszej Komunii i rodzice dla siostry za przygotowanie do sakramentu wykupili jej weekend w spa....

Misia ja uwielbiam moją małą, wiejską szkołę!!
 
Dziewczyny, czy któraś z Was przy / po wcześniejszych cc miała stosowany Hyalobarrier Gel?
Czytam o nim i ma pozytywne opinie ale chętnie zasięgnęłabym opinii użytkowniczek?
Podpytam też lekarza przy następnej wizycie ale póki co robię wywiad :-)
 
Coleta ja miałam cc i nie stosowałam nic... jak już można było to przemywałam cięcie szarym mydłem, nie miałam nic na zrosty, blizny , ale na mnie to wszystko goi się jak na psie
 
Ja nie wiem czy też jestem jakim egzemplarzem bo dotychczas moja jedyna interwencja chirurgiczna to 3 dziurki w kolanie po artroskopii... ale wolałabym dmuchnąć na zimne.
 
reklama
Do góry