reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD i wszystko co z nim związane.

reklama
dziewczyny podczytuję was tutaj i uważam że część wiadomo da "łapówkę" część nie, czasem lekarz jest przy rodzącej a czasem wcale się nie zjawi pomimo że jest na oddziale ( tak było w przypadku mojej znajomej olał ją pomimo "opłaty" no niby ordynator tak często robi) znowu inny lekarz jest u tych u których "chyba bardziej lubi" bo chodzą do niego prywatnie

wydaje mi się że część lekarzy może nie przyjąć tego "prezentu" przeciez teraz może być tyle podstawionych ludzi a potem afera
zgodzę się z justyną każdy by dał kasę żeby być zdrowym lub żeby maleństwo było zdrowe, a jak się nie da :prezenciku" czy to źle uważam że niech każdy robi w zgodzie ze swoim sumieniem, jak odczuwacie potrzebę "podziękowania" to się nie pytajcie za dużo innych tylko dajcie i tyle
:):):) życzę powodzenia
 
Nie amiętam, jaka miałam maść - to było dawno. Jest szansa, że gdybym nie smarowała, blizna byłaby większa.
 
ja polecam masc contratubex i colagen z collway(nie wiem czy dobrze napisalam)-mam blizne po zlamaniu nosa i po operacji reki i duzo to pomoglo tym bardziej ze mam sklonnosc do bliznowcow.
 
Mojej blizny po cc praktycznie wcale nie widać :szok: a jak ciachnę palec nożem to bliznę mam na wieki! jakaś dziwna jestem?
 
reklama
Do góry