reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD i wszystko co z nim związane.

reklama
jak dla mnie różnica jest znacząca, jeśli chodzi o zaoszczędzoną kwotę... poza tym, łapówkę dje się żeby coś załatwić, a ja dam żeby podziękować :-D;-)


poza tym 2: mama mi powiedziała, że jej kolezanki córka miała skierowanie na cc, które odrzucili, bo wystawione przez lekarza spoza szpitala....
 
Ostatnia edycja:
Dlatego miauczę mojemu lekarzowi o cc, on zadeklarował że będę miała podczas jego dyżuru w szpitalu na końcu świata ;-) dlatego chcę mu podziękować :tak:

kup mu kwiatki i czekoladki:-)nie popełniaj przestępstwa:-D:-D:-D:-D
oczywiście gadam to trochę z przymróżeniem oka ale sama pomyśl po co chcesz mu dać kasę??
 
Ja dałam kasę przy pierwszym porodzie - nie za cc, ale za towarzystwo i prawie mnie na tamten świat facet wysłał.
Teraz lekarz napisze wskazanie na cesarkę i nie wspominało o gratyfikacji.
Ja czasem mam potrzebę po prostu podziękowania - jak Lidka się urodzi wyślemy informacje z załącznikiem do lekarza, który przeprowadzał in vitro, bo zapewnił nam super opieke i wsparcie. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni.
Co do nauczycieli - mam swoją filozofię: nie znoszę składkowych prezentów dla wychowawcy. Zwłaszcza jak np. niektórzy rodzice postuluja kupno torebki Louis Vuitton. Natomiast uważam, że fajne są podarunki od dzieci, gdy dziecko samo się zaangażuje.
 
Zwłaszcza jak np. niektórzy rodzice postuluja kupno torebki Louis Vuitton. Natomiast uważam, że fajne są podarunki od dzieci, gdy dziecko samo się zaangażuje.
hahaha taki prezent to chyba w szkole prywatnej :-D

Ja na zakończenie 3letniej współpracy dostałam album ze zdjęciami z różnych imprez klasowych i wycieczek. Do tego każdy uczeń zrobił laurkę i napisał pożegnalny list... Uwielbiam przeglądać ten album... Za pierwszym razem nie byłam w stanie przeczytać liścików, bo płakałam ze wzruszenia!!!!
 
6-9 tyś za cesarkę??? ciekawi mnie która klinika ma taki cennik :)
ja znam 2 prywatne kliniki i moje koleżanki rodziły tam właśnie CC na żądanie, koszt 1500zł.

Kota w Trójmieście jest prywatna klinika Swissmed się zwie ( to nie reklama) tam porody kosztują 6000 zł , i nie ma różnicy czy to sn, czy ZZO czy CC ( choć tu też musi być wskazanie - bo dużo z nas zapomina że to poważna operacja) .
Koszt porodu w W-wie szacuje się od 12000 zł, więc koszt 1500 zł to niewiele w porównaniu z konkurencją no i z kwotami jakimi się "daje" lekarzą czy położnym w państwowych szpitalach.
 
reklama
Do góry