reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

reklama
A ja znowu z problemem:(
od piątku Julkowi wyskoczyły czerwone małe plameczki na jednym policzku, szyjce, plus dwie na skroniach. Wczoraj zaczęły się w nich robić bąbelki z żółtawym płynem. Wczoraj rano zauważyłam też po dwie czerwone krosteczki na dłoniach (na kciuku i paluszku wskazującym).
Dziś tych plamek na skroni już nie ma, zrobiły się z nich małe blade wypryski, natomiast te dwie na poliku i ta na szyjce wyglądają strasznie:(
Nigdzie indziej nie ma żadnych zmian, żadnych innych plamek, wyprysków, suchej czy szorstkiej skóry.
Zastanawiam się czy to nie jakaś alergia - w czwartek wieczorem ten polik miał kontakt z moim płaszczykiem czyszczonym chemicznie, i też w czwartek bawiliśmy się na nowej macie (którą zgodnie z zaleceniami producenta wymyłam mokrą szmatką - dopiero wczoraj wrzuciłam ją do pralki, na wszelki wypadek). I z nowych rzeczy też w ten nieszczęsny czwartek zjadłam jabłko ze skórką (wymyte i wyparzone, ale zawsze) i sardynki w puszce. Tylko czy wtedy alergia nie wyszłaby na całym ciałku?
Co ważne, nic Go nie swędzi, nie boli i nie drapie tych pryszczyków.

Będę wdzięczna za poradę.

IMG_20141117_082417.jpgIMG_20141117_082509.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20141117_082417.jpg
    IMG_20141117_082417.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_20141117_082509.jpg
    IMG_20141117_082509.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Raczej nie ma żadnych alergii. Odstawiłam w pierwszym miesiącu produkty mleczne bo miał kolki, ale od jakiegoś czasu zjadam troche białka krowiego i nic mu nie było. Natomiast tate ma alergika więc różnie z tym może być. A potówki też mają w sobie płyn i są ostro zakończone? Teściowa mówi, że jakby swędziało to idealnie na wypryski ospy wygląda, ale skąd miałby ją złapać to nie wiem...
 
Michalina moja język wręcz ssie jak cyca. Chyba chodzi jej o czucie czegoś miękkiego wargami.

Aru boli sisiak. Co kupić z żurawiną? Żurawit junior? Ba zewnątrz to nasiadówki z rumianku? Do lekarza jutro dopiero
 
reklama
Do góry