reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

Dziewczyny, mam cala piers w takich czerwonych plamkach. I okropnie mnie boli. Wczoraj szlam spac i bylo dobrze, od 5 rano zaczela mnie juz dosc mocno bolec, a teraz masakra jakas:/ ImageUploadedByForum BabyBoom1416477992.211888.jpg
Zapalenie? bo co innego?
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416477936.452403.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416477936.452403.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 44
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416477992.211888.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416477992.211888.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Ja mysle, ze jak boli piers w srodku to zapalenie... Wez cieply oklad, pomasuj i chlodny. Jak nie pomoze, poszlabym do lekarza. Mnie kiedys przeszlo po chlodnym okladzie
 
Elifit, wlasnie wydaje mi sie, ze je przeziebilam:/ ostatnio wychodzac nie zapinalam kurtki, bo niby cieplo bylo:/

Wiecie moze ile ja tych ibupromow moge wziac jednego dnia??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Możliwe, że komar, bo w piątek zabiłam dwa jeszcze niedobitki. Myślałam, że takie już nie gryzą:/
Dziś w tych miejscach ma takie jakby pryszczyki ale bez zaczerwienienia. Powoli schodzą.

I byłam już na dwóch targach warzywnych i żurawinki świeżej niet:(
 
Do góry