reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

reklama
Elifit najlepiej kup świeżą żurawinę. Teraz jest sezon na nią. Ja ją uwielbiam. Możesz też zrobić kompot z żurawiny.
 
też myślałam, że może jakieś pogryzienia - ale śpimy razem i pewnie mnie by też pogryzło. I jeszcze na twarzy ok, ale żeby od razu ten owad dwie dłonie zaliczył to chyba nie:( i te na poliku też już blade się zrobiły, tylko takie ostre w dotyku:/

a co do języka, to mój Julek już dawno wyciąga na wierzch:) teraz mu doszło ciumkanie dolnej wargi:D

Pola - a gdzie można żurawinkę świeżą kupić? Bo ja jeszcze takiej nie widziałam:(
 
reklama
Wystraszyłam się z tym jezorkiem bo makabrycznie momentami to wygląda. I też "ciumka" dolną wargę. Muszę jej tam dodatkowo wazeliną smarować bo strasznie spękała jej przez to skórka.

Batusia i jak buzia?

U Mel. pogryzienia komarów wyglądały dokładnie tak jak u dorosłych.
 
Do góry