reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Ja już mam albumik, nawet troche uzupałniony. Nie jest puchatkowy ,ale mnie się podoba. Są  w nim wierszyki takie jak babcia mi mówiła gdy byłam mała. Swojej przyszłej chrześnicy tez taki kupiłam. Uwazm że to świetna pamiątka.
 
reklama
mija79 pisze:
Pełnapsikus kojec fajniusi,ale chcesz go używac odrazu po urodzeniu?
tzn moja mam twierdzi, ze i tak na początku gdzieś do 3 miesiąca będę spała z dzidzią i że ogólnie jest tak przyjęte i wiele osób tak właśnie robi a już później nie powinnam mieć problemów i spokojnie kojec mogę od razu zakupić...
A o co chodzi?
 
chciałam obejrzeć ten album lecz niestety aukcja została usunieta :( szkoda, mam cudny albumik Zuzi gdzie wklejaliśmy jej zdjecia jak rosła wiec chciałam i dla drugiej córki mieć coś takiego
 
ja też go zamówię na 100% ;) tylko czekam na kasę bo pieprzony ZUS do dzisiaj mi reszty kasy nie przysłał :p
 
reklama
Luczynka - fajny albumik. Ja też mam ale inny dostałam od koleżanki Pamiętnik Niemowlaka i maż już troszkę uzupełnia  :laugh:
 
Do góry