reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

reklama
Mychus,nooo powiemdzmy,ze w ostatecznosci wybaczymy... :mad: :p
A tak poza tym,to ja tez baaaardzo lubie Krecika (ahhhhh joooo ;) ),ale niestety niczego tu u mnie z nim zwiazanego nie ma...
 
Agutko obawiam się że Krecik z Kubusiem i jego ekipą by sie pogryzli gdyby na jednej ścianie się znaleźli :laugh: :D ;) poza tym krecik nie miałby szans !! tylu na jednego? :laugh: ;)
 
Tylu na jednego,to banda lysego. :D :p Hahaha,cos mi na mozdzek siadlo. ;D
Nie no nie bede biednego Krecika to mieszac,bo pewnie wciaz z jego usteczek wychodziloby "jajć!",ze go ktores Kubusiowe Stworzonko podszczypuje,czy cos. ;)
 
ja nie szaleje za żadym z bajkowych postaci i dlatego nasza córcia tak samo jak jej siostra starsza będzie musiała sama podjać decyzję kto jest jest lubioną pstacią. Może dzieki temu też będzie miala szerokie zainteresowania ;)
 
ja za samym Kubusiem jakos bardzo mocno nie szaleje, ja poprostu uwielbiam brrrrykającego Tygryska ;D a Kubusiem i ta jego cala ferajna zarazila mnei dopiero kumpela w liceum, ktora do tej pory kupuje sobie ksiazeczki z bajkami o nim :laugh:
 
Ja z puchatkiem takze nic nie posiadam. Na pomysł rybek wpadłam dopiero tydzień temu ,więc za duzo z nimi nie mam. Dopiero zaczynam szukac czegoś z ich motywem. Narazie tylko karuzela w delfinki, abażur od lampki ręcznie malowany i teraz ta okleina. Mężowi nic nie powiedziałam że zamówiłam .Postawię go przed "nowymi" drzwiami i zobacze co powie.
 
a ja chce jeszcze zamowic z allegro piankowego Tygryska i Prosiaczka ;D tylko nie wiem czy znajde cos ladnego, bo te co ostatnio ogladalam byly jakies zmutowane ::)
 
reklama
ten albumik to sobie sama też kupię - świetny! podobny tylko na chrzciny już kupowałam znajomej i faktycznie to świetna pamiątka ;)
 
Do góry