reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

wiem ze fajny bo zachwycam sie nim w domku juz od jakiegos czasu i tak sabie dzisiaj o nim przypomnialam i pomyslalam ze moze ktorejs z Was sie spodoba; no i widac nie mylilam sie ;D najbardziej podoba mi sie w nim kolorystyka, jest naprawde bardzo kolorowy i to z postaciami z bajki czyli taki jak powinno miec dziecko
 
reklama
Niewiem jak w tym kubusiowym ,ale w moim jest na temat taty troche.Po 1 jak zareagował na dziecko. po 2 rodzina od strony ojca. po 3.kiedy sie o nim dowiedział.Chyba tyle tylko.
 
agutko sa tam takie rzeczy jak imie ojca, gdzie rodzice sie poznali, zdjecie mamy i taty, wrażenia taty, drzewo genealogiczne (no i jest tam tez strona ojca)- i to by bylo na tyle; ale wydaje mis ie ze to mozna spokojnie przeskoczyc, a jezeli chodzi o to drzewo to Zuzia bedzie mogla to sobie kiedys sama uzupelnic jak bedzie dorosla i bedzie chciala; jedyna rzecza ktora musialabys zostawic pusta sa wrazenia ojca, ale przy tej calej ksiazeczce jedno pole przejdzie niezauwazone  ;) nie przejmuj sie tym :-*
 
Luczynko,acha,no to nie jest tak zle. :) Masz racje,mozna to poprzeskakiwac,skoro to sa takie drobne rzeczy. :) Dziekuje slicznie. :-*

Mijus,to dla mnie to dobrze,ze nie mam takiego jak Ty. ;)
 
Luszczynka, naprawdę świetny ten album, musimy się w taki zaopatrzyć.
Później miło powspominać, a nie wszystko jest człowiek w stanie spamiętać. Dzięki za odpowiedź
 
reklama
Luczynka,sliczny pokoik! ;D I nawet Kubusiowy akcent jest! :D Ja tez dzis bede pstrykac zdjatka,bo ochraniacz z Kubusiem doszedl,tylko czekam az zajdzie slonko,bo tak to brzydkie zdjatka wychodza jak mi sloneczko wali prosto w okno. ;)
 
Do góry