reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

reklama
Agutko u mnie dzis w ogole sloneczka nie ma wiec mozesz robic te fotki :laugh: ale tak na powaznie to oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na te zdjatka ;D
 
Luczynko bobma!! a to mężuś sie na tym łóżku tak chowa? ;) ;D widzę że też moskitierka. Zastanawiałam się też żeby w ten sam sposób co ty założyć ochraniacz na szczebelki bo mam bok opuszczany z łóżeczka i musze coś pokombinować ;)

Agutko wklejaj zdjęcia :)
 
Mycha ja też mam bok opuszczany a ochraniacz mam normalnie założony.. ale ja mam taki gruby miękki ochraniacz więc mogę tym bokiem ruszać i luzik :D tylko troczki się suwają, a ochraniacz w miejscu stoi..
czekam na aparat to cos pstrykne :D
 
mycha mezus, mezus, nie mial pojecia ze robie fotki ;D ja zalozylam ochraniacz w ten sposob bo wole widziec moja dzidzie jak bede w lozku, zawsze moge wtedy na nia zarknac czy wszystko w porzadku, a jak mialam go zalozony tak jak powinien byc to nic nie widzialam do lozeczka, i troche sie martwilam tym, ja jednak wole miec na wszystko oko ;)
 
Okej,zrobilam zdjatka,tak jak obiecalam,ale jakosc jest byle-jaka...

Moje lozko :D :

7bu9.jpg


Kubusiowa firanka w Naszym okienku :D :

1xy7.jpg


Poscielka Zuzanki :D :

6ce8.jpg


Tutaj z kocykiem :D :

4em7.jpg


Bok lozeczka :D :

5xh9.jpg


Lozeczko z przewijakiem :D

3hq5.jpg


Najladniejsza sciana w pokoju :D :

2nm2.jpg


A tak wyglada Nasz caly pokoik :D :

8yy2.jpg


 
Agutko przebilas mnie na calego :laugh: tyle Puchasia to nawet ja nie mam :laugh: ale pokoik masz przesliczny, idealny dla dzidziusia, Zuzance napewno sie spodoba :)
 
Luczynko,dla mnie to i tak malutko. :D Hehe,ale kurcze,sama w zyciu nie mialam tylu rzeczy Puchatkowych,dopiero teraz,gdy oczekuje Dzidzi,postanowilam Nasz pokoik w ten sposob przerobic. ;D
 
reklama
Agutko ty na punkcie Kubusia i jego ekipy masz po prostu szajbe :laugh: :laugh: mam nadzieję ze sie nie obrazisz ;) ale przyznaję że pokoik śliczny ::) Zuzka od urodzenia oprócz mamusi będzie miała juz sowjego idola ;)

A tu zamieszczam jak założyłam ochraniacz, bo Agamamaani mi to przeszkadza jak opuszczam ten bok łózeczka ze nawet te troczki spadają. Luczynka zgapiłam od ciebie ale mam nadzieję że mi wybaczysz ;)
 
Do góry