reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Śliczne posciółki Margolisiu ;) ja to wciąż czekam aż mąż poubiera wszystko jak będziemy w szpitalu ;)
 
reklama
Ja też dopiero pościel bede miała zalożoną przez męża jak bede w szpitalu. Narazie mam ja tylko wypraną, wietrzyć nie musiałam bo nic nie śmierdzi. Łóżeczkiem ubranym pochwalę się dopiero jak malutkiego przywieziemy ze szpitala to wkleimy fotkę :)
 
ja jeszcze nie mam nawet złożonego łóżeczka. Jak urodzę to mąż w je przygotuje. Zrobiliśmy tak przy Zuzi i spisał sie doskonale oczywiscie z małą pomocą babci i cioc ;)
 
Mju pościel piękna, ale do tanich nie należy. ;)
Co do poduszki to wiadomo, dziecko musi mieć płasko pod główką, ale kołdra? No bez przesady, to czym to maleństwo przykryć żeby nie zmarzło???
 
Ja bede używała pościeli tzn kołderki do okrycia ale zastanawiam się nad podusią ona jest właściwie bardzo płaska ale chyba w pierwszych dwóch miesiacach bedzie spał malutki bez podusi :)
 
Wydaje mi sie że mimo że podusia jest cieńka to przynajmniej przez te 2 msc ::) jej nie używać (przynajmaniej ja nie będę) tylko kołderka ;)

Margolis kącik dla maluchów świetny!! Ale jak tak sobie pomyślę to ta mała dwójeczka da ci popalić!! ;)
 
Baska spójrz na suwaczki Margolis,jeden jest różowy ,drugi niebieski.To ci nic nie mówi?
Ja dziś niewytrzymałam powlekłam kołderke i poduszke,ale są schowane w torbie.Rozłożą je dopiero jak będę w szpitalu.Kołderka będzie leżała złożona,a mała póki będzie ciepło będzie spała tylko w rożku.Spod kołderki dzieci mogą się wykopac w nocy i zmarznąc,a owinięte tak nie dadzą rady.Co do poduszki moja siostra nieużywała na początku.Znowu koleżanka która rodziła miesiąc temu używa jej,mały śpi na niej bo jest bardzo płaska.I używa jej do noszenia małego.

Margolis pokoik śliczny.Pod łóżeczkami masz po dwa foteliki dla każdego?
 
MArgolis

Ale sie wzruszyłam jak zobaczyłam pokoik !!!trzymam kciuki za szczęskiwy poród.
Myślę ,że dla bezpieczeństwa maluszków lepiej zdecydować się na CC.
uściski
 
reklama
Zapowiada się chłopiec i dziewczynka, a pod łóżeczkami każde ma swój fotelik do auta i leżaczek bujaczek... Jeśli chodzi o poduszki to ja już kupiłam takie normalne ale nie będę ich używała - cco najwyżej jako podpórka jak położę maluchy na boczkach, zaś pod głowę mam takie http://www.allegro.pl/item120241867_bezpieczna_poduszka_dla_niemowlaka.html
podobno super, zobaczymy.

Dzikuska! Coś nie mogę zobaczyć zdjęcia Twojej pościeli???
 
Do góry