reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Żeby dziecko miało troszkę wyżej pod główką, zanim dam jej pod głowę poduszkę, mam zamiar zastosować "patent" mojej siostry-pod materac włożę ręcznik zwinięty w rulon. Mała nie będzie leżeć na poduszce ale główkę będzie miała zawsze troszkę wyżej. ;)
 
reklama
mija79 nie chcę się wtrącać i naprawdę uważam, że wszystko wygląda pięknie, ale na szkole rodzenia mówili, że na początku tak gdzieś do 3 czy nawet 5 miesiąca lepiej dziecku nie zaiweszać tak bardzo kolorowych i zaręconych pozytywek, tylko jakąś zwykłą pojedyńczą zabaweczkę bo dziecko na początku nie ma wykształcononych patrzałek w ten sposób, ze widzi jak my, tylko widzi i jednym i dugim okiem czyli dwa obrazy i ta zabaweczka wcale mu nie pomaga a wręcz przeciwnie...
 
Ja jak zawiesiłam karuzelę i położyłam przewijak na łóżeczku, to już nie za bardzo miejsce zostało żeby swobodnie małą z niego wyciągać, więc na razie też zdjęliśmy. Zresztą wiadomo, że zawieszanie różnych rzeczy w polu widzenia dziecka ma sens jak ono już umie skupic uwagę na jednym punkcie i się zainteresować czymś na dłuższą chwilę. ;)
 
Pozytywkę powiesiłam do zdjęcia i też stwierdziłam że zrobiło się mało miejsca na wyjmowanie małej.Chciałabym jednak puszczac jej melodyjkę z niej.Ponoc jak słyszy ją będąc w brzuszku i usłyszy po urodzeniu to pamięta i jest spokojniejsza przy niej.Bedę musiała jednak pomyslec nad innym miejscem dla niej.I wiem że po urodzeniu widzi mało i są to przeważnie tylko kreski.
 
Fajne te wasze łózeczka i poscielki. Mju ja miałam kupic taka sama posciel jak Ty bo jest przepiekna jednak cena jej jest ciut duza i zdecydowałam sie na fantazje kwiatowa rózowa klupsia. Na poczatek mam kołyske tak do 3-4 miesiaca a do niej mam wszystko inne ale nie wyglada najgorzej. Ochraniacz pozyczony od kolezanki przecieradełko kupione ale takie frote na przewijak bo nie było takich małych typowych do kołyski no i rozek. Niestety nie mam aparatu i nie moge cyknac fotki :(
Pozytywki jeszcze nie posiadam
 
A ja się niemogę doprosić męża żeby mi zniósł i skręcił łóżeczko :(
Pościel uszyłam, dwa komplety - kupiłam materiały i sama uszyłam. naprawdę śliczne.
jak b ędzie łóżeczko to pstryknę zdjęcia to zobaczycie.

Nadzia słyszałam, że trudno dziecko później odzwyczaić od chusiania w kołysce i nie chce zasypiać w łóżeczku. No ale sama nie sprawdzałam, może to tylko kwestia przyzwyczajeń dziecka
 
Margolis - fajnie, ze będziesz miała chlopczyka i dziewczynkę za jednym zamachem :) A planujesz jeszcze więcej dzieci???

Mnie dziś coś pobolewa momentami tzn kłuje brzuszek w lewym boku a mały się wierci :)
 
reklama
Madzia_pl nie wiem zobaczymykrąża rózne opinie na temat kołysek. Moja jest wiekowa 22 lata ale ma blokadę. Wiec zamierzam ja stosowac. Nałóżeczko musze poczekac bo tak samo jak kołyska liczy 22 lata i ma byc odnowione zanim Jula w nim bedzie urzędowac :)
 
Do góry