reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

witam po weekendowo,
Tunia wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy ślubu!!!!!
Ja cały weekend przespacerowałam z Natusią. Tak się natupałam, że mam zakwasy. :szok: Nati za to ma znowu gila do pasa i nocki są coraz gorsze. Ostatnio budzi się z wrzaskiem biore ja na rece, a ona dalej płacze (a raczej wrzeszczy) i dopiero jak załapie, że ja ja trzymam to się wtula i uspokaja. Nie wiem co jest grane. :eek: Normalnie nie moge sie ostatnio ruszyć bez niej. Cały czas na mnie wisi i nawet jesli chcę, żeby pospała w dzień to muszę ja przytulać i dopiero zasypia. Po prostu jakaś masakra. :no: Moze macie jakies pomysly bo ja juz nie wiem oco chodzi, a zebów jak nie było tak nie ma.

polak witam i zapraszam do udzielania sie. :tak:

oki zmykam bo Mala czas nakarmic.
 
reklama
Witam dawno mnie nie bylo pozdrawiam i zapytanie mam nie potrzebuje zadna z was moze spacerowki mam dwie na sprzedaz zainteresiwane to dam linki na tablica pl po 150 i 180 ceny do negocjacji jedna energy jane a 2 to baby confort trophy mam do niej za 40 zl fotelik
 
dzień dobry po łikendowo!
Jak ja lubię łikendy i jest małżon z nami... normalnie szkoda że już się skończył!
u nas od piątku zagościła wielka miąkwa ;/ wygląda na to że to przez wychodzący ząbek... oby to to!
Tunia nonono... wszystkiego NAJ z okazji rocznicy ślubu!!!!
Polka zaglądaj do nas częściej, a raczej jak najczęściej :) Niestety nigdy nie slyszałam by ktoś stawiał takie bańki maluszkom...
Nefi a może Natusi właczył się lęk separacyjny? Mam nadzieję że szybko uporacie się z parszywym gilem!!

uciekam bo miąkwa woła ;/
 
Maria jakie kropelki używasz do nosa ?? Masz świadomość że tych obkurczających nie powinno się stosować dłużej niż 3-5dni ,bo można dostać polekowego nieżytu nosa ?? Pediatra zaleciła te Ci krople dla starszych dzieci ???
U nas też niestety nos przytkany , mam nadzieję że za dwa trzy dni jej całkowicie zejdzie bo jak nie to nie wiem czy nie trzeba będzie po coś mocniejszego skoczyć :sorry:

Vill och tak , przy dzieciach trzeba choć nieco przeorganizować kuchnię ... no chyba że ktoś zdrowo je ... Ja przy Borysie nauczyłam się jeść zupy wszelakie a przede wszystkim jarzynówki :tak:

gagucha zazdroszczę i gratuluję gaworzenia !!!! u nas niestety nic a nic nie chce gadać tylko pierdzi usteczkami :-D:-D:-D albo gulgocze jak indyk :-D:-D

polak ale masz torpedę w domu ... a pani doktor gratulujemy trafnej diagnozy :confused2:

Tunia już rok minął :szok: SZOK !!! powinnyśmy z okazji rocznicy powtórkę zrobić :-)
Ja nie podaję DHa , dodaję do zupki siemię lniane ona też omegi zawiera , omegi też w oleju rzepakowym jest !!!

Nefi u nas też ostatnio usypianie na rękach się spodobało , ale to z powodu kataru , lepiej jej w tej pozycji oddychać ...Mam nadzieję że jak katar minie wrócimy do starych zwyczajów

Za tydzień wracam do pracy :szok: Mówię do M że mam stresa trochę - Borys to usłyszał i mnie pociesza ..."nie martw się mama ja też płakałem w pierwszy dzień w przedszkolu , jak będziesz dzielna i nie będziesz płakać do dostaniesz nagrodę , cztery nagrody " :-D
 
Ostatnia edycja:
hej hej
faktycznie w weekend cicho tu bylo strasznie

polak- jakos kojarze Twoj nick...tylko skad?? pisalas tu juz u nas na poczatku??
i wyobraz sobie mamy to samo z kaszlem i tez tak dlugo, juz chyba wlasnie z miesiac, jakies syropki, inhalacje i takie tam...a maly kaszle i kaszle, w dzien prawie wcale, a w nocy; ooo matko, dzis np. tak kaszlał, ze zwymiotowal cale mleko :szok: i tez osluchowo czysto i pomyslu nie mamy co to.
a banki dla malucha jak najbardziej, moja pediatra poleca i bez problemu nawet mlodszym maluchom :tak:

tunia- bozeee to juz rok?! szok, ale ten czas leci, a wieczor Twoj panienski na BB niezapomniany :-D
10 kg powiadasz :szok::-D eee chyba przesada ;-)

moj poki co 8, 2 kg.


Atan-
podrzuc te linki z woziami. Czemu sie nie pojawiasz u nas? wrocilas juz do pracy? jak Amelka sie chowa??

gagucha- to nie diagnoza naszej pediatry, ona nas tylko skierowala, diagnoza od neurologa.

nooo, a dzisiaj jestesmy po wizycie u pani fizjoterapeutki;
babka konkretna, specjalistka porzadna, od 10 lat specjalizuje sie vojcie, mowi, ze sama przez tyle lat sie nie przyzwyczaila do placzu dzieci, ale ja musze sie wziac w garsc, zeby maly nie widzial mojej przerazownej miny i zaszklonych oczu, bo niewatpilwie bedzie plakal/ ryczal,a jak wpadnie w histerie to nic nie zrobimy. Dzis tylko sprawdzala jego odruchy i juz plakal jakby nie wiem co sie dzialo :-(
no, wiec; mlody ma lekka asymetrie, jest z deczko opozniony ruchowo, bo na etapie 5/6 msc dziecka no i za bardzo jej sie nie 'pokazał' i to potwiedzilo slowa lekarki, ze jest bardzo bierny :-(
oczywiscie w domu jest rozbrykany, a tam pewnie ze stresu tak sztywnieje, bidulek moj :-(
no coz, bedziemy walczyc, pocieszajace jest to, ze powiedziala, ze nie powinno nam zajac to duzo czasu.

cos mialam jeszcze pisac, ale zapomnialam.
aaaa i jutro mamy psychologa, ciekawa jestem tego badania.
 
i ja się witam :)) też chce jeszcze wendu! i męża przy boku :)))
tunia najlepszego, ja chyba do Was niestety dołączyłam po panieńskiem. Tunia, a jak Twoje zamiłowanie do parówek :-D. Kwasów już nie daje, ale daje cembion
polak witaj, Ty już kiedyś chyba do nas zaglądałaś. Pola ma piękne włosku jak Iguś Ajako
mini Borysek jak zawsze wymiata tekstami, a Duszeczka ślicznościowa (widziałam zdjęcia w galerii)
ajako kurcze jednak wojta będzie? chyba jednak przemaszerowałabym się jeszcze do innego rehabilitanta. Tak jak pisałam mi powiedzieli, że wojta dla dzieci z porażeniem mózgowym. Zobacz jak zwykłe ćwiczenia rozruszały Grzesia

A ja powiem szczerze, zmęczona jestem Grześ śpi mało i jest mega aktywny. Ledwo za nim nadążam. W locie ogarniam mieszkanie i robie coś do jedzenia.
 
Ajako tak tak macie rację czasem coś napisałam teraz postanowiłam to poprawić :-)Ciekawe po co ten psycholog, napisz co i jak.
Kasiulka mam dokładnie to samo z Polą, raczkuje wstaje i 3 drzemki w ciągu dnia po 25minut jak z zegarkiem w ręku :-)
Tunia zazdroszczę 10kg moja Pola 7.8kg a duża się urodziła bo 4.290 a teraz jakos tak słabiutko tylko długa jest bo 74cm ma.

My juz eurespal 3tydzien bierzemy i nic cebion multi też i nic noc w noc to samo. Kaszel mokry. Już nie mam pomysłu lekarze też. Może zmobilizuje się do tych baniek.

Aaa i mam pytanko do Was stosowałyscie jakies diety po ciąży bo mi waga spadała ale teraz jakby znowu w górę. Muszę jakąs zacząć może znajdę współtowarzyszkę diety :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ajako moj Kuba mial 8 kg na poczatku sierpnia :-)
jutro dowiem sie dokladnie ile wazy :-)
Kasiulka parowy w dalszym ciagu uwielbiam:-D
mini bardzo chetnie powtorka moze byc :-)
Kasiulka tak Ty juz po panienskim dolaczylas do nas:-)
 
Do góry