reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam nie nie wrocilam jak niunia zasnue to wejde na kompa i obiecuje sie xzesciej pojawiac z praca to jaja jak berety jak wam opowiem to po prostu kpina a nie szef.. Jestem z niunia na wychowawczym karmie piersia i dokarmiamy stalymi pokarmami niunia ma yrode iz jest dluga bo zaczynamy 80 tki nosic a wagowo powoli zblizany sie do 6.80kg
 
reklama
sorki za post pod postem ;-)

no wiec wczerwcu jak poszlam do pracy przedluzyc macierzynski o miesiac rozmawialam z szefem on powiedzial kilka zdan ogolnie nie podobalo mu sie to ze tylko do poczatku grudnia pracowalam... i ze on nie potrzebuje i niechce mnie i zebym najlepiej odeszla a wiem moglam sie sadzic wiec zamiast odchodzic dalam wniosek o 3 letni wychowawczy wiec jestem na wychowawczym i czekam na pieniadze z mopsu wniosek dalam ;-) maz haruje calymi dniami ale dajemy rade choc zostalo 200zl na koncie a trzeba sloiczki i pampersy kupic a daleko do 5.11 do wyplaty nastepnej ale damy rade ;-)
niunia zdrowa ;-) obudzila sie wiec cd pozniej ;-)
 
ajako jednak zdecydowałaś się na vojte ?? A do psychologa po co idziecie ?? Co macie napisane na skierowaniu ??

Kasiulka a ile Grzesio śpi ??
Moja Duszka niby nie łazi wszędzie ale też absorbująca bardzo , choć i tak mniej niż Borys w jej wieku :sorry:

Polak no widzisz , mój Borysław też tak ma . Osłuchowo czysty a kaszel taki jak by gruźlicę miał :confused2: Na wiosnę kaszlał tak chyba z dwa miesiące , żadne leki nie pomagały . Nie wiem czy to kwestia choroby czy po prostu przez zanieczyszczenie powietrza ( teraz zaczynają palić ) dzieciaczki tak długo kaszlą ... Mojego znajomego córeczka po każdej infekcji kaszlała około miesiąca - lekarka mówiła że ma prawo i że tego się nie leczy ...

Tunia szczepicie jutro Kubula ?? czy tak idziecie na kontrole ??

Atan
porażka z pracą i z tym pracodawcą ... Współczuje bardzo sytuacji ...

Przyszły mi dziś kaszki dla Iduli , wypróbowałam tą:
NOMINAL kaszka JAGLANA, w ofercie mamy także Holle (2676067590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i powiem wam że jest pyszna , jest praktycznie pół na pół z kaszką kukurydzianą więc smakuje jak chrupki kukurydziane które moja Duszka uwielbia :tak:
A no i moje maleństwo dziś już kilka razy samo usiadło z leżenia na brzuszku :-)
 
ahoj poweekendowo!
ale fajnie, że kobitki wracają na forum!
Tunia wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy, ale ten czas leci!

Ajako ciekawa jestem co powie ten psycholog;D obyś się tylko nie nakręciła negatywnie po tylu specjalistach!moja Mania też bierna jest strasznie ale nic a nic o vojcie rehabilitantka nie mówiła, no ale co specjalista to opinia, mam nadzieję, że skończy się u was na kilku spotkaniach i wsio wróci do normy:)

Atan to Twoja Amelka też tych z mniejszych dzieciaczków na forum, fajnie, że jest nas więcej;D czytając takie opisy o pracodawcach jak Twój, cieszę się, że mam własną działalność:)

Mini jak zwykle coś nowego od Ciebie podpatrzę i już teraz zaraz zamawiam tę kaszkę skoro taka dobra, bo moja Mania też przepada za chrupkami kukurydzianymi:) ale Dusia zdolna z tym siedzeniem, wow, ja się jakoś nie mogę doczekać aż Mania siądzie sama z siebie:)

moja Mania też ma katar, ale nasivin stosowałam tylko kilka razy przez 2-3 dni a tak to nawilżanie nosa marimerem baby, maść majernakowa i frida, Maria też uważam, że krople dla dzieci pow. 6 lat serwowane Poli to przesada, no ale to już Twoja decyzja

polak welcome back!

u nas weekend intensywnie, spacerowo , niestety zepsuł się nam ostatni laptop ( mania zrzuciła go nogą z kanapy:), ale mój kochany mąż kupił mi w prezencie ślicznego białego sony vaio, więc Mania widziała co robi:D poza tym znów Mania nie ma apetytu, ale chyab o tym pisałam, mam nadzieję, że to przejściowe i nie będzie niejadkiem, bo przy uwielbieniu jej rodziców do jedzonka to byłaby katastrofa:D
 
najgorsze jest to ze harowala m tam 3 lata w ciazy nawet z katarem pracowalam przenosilam kartony bo przenosilismy firme ale coz nic wypomnial mi to ze bylam 2 razy na l4 bo ile mkozna z katarem i przeziembieniem sie meczyc w ciazy o przeciez jak po tygodniu sie meczylam to pora na lozko bo niechcialabym antybiotykow brac no i to mi wypomnial i powiedzial ze wie ze co chwile bym brala l4 na dziecko bo ja zabardzo jestem matczyna... no wiec podziekowalam ... a pieniadze za urlop dostawalam w ratach dopiero ostatnio odebralam ponad miesiac po skonczonym urlopie 2 czesc...
 
Mini krople dałam otrivin 0,5 -wiem ze wszelkie krople mozna stosowac 3dni.dalam takie mocne krople bo całą noc nie spala i cierpiala a inhalacje z soli i krople euphorbium i sol morska nic nie
dawala. Wczoraj w nocy poszlam spac o 1,Pola sie o 2 obudzila i do 4nie spala w koncu tez dalam te krople i odrazu zasnela- zobaczymy co dzis bedzie ale ogolnie katar nie zmniejsza sie nic a nic a ja mam taki sam katar i Bartek 4tydzien ma katar i kaszel i temperature co jakis czas!nie wiem czy on z tego jeszcze kiedys wyjdzie i kiedy przestsnie nas zarazac! Szok, wiedzialam ze jak bedzie w przedszkolu to bedzie chorowal ale myslalam ze co jakis czas a nie ciagiem!

Co do Voity to moje kolezanki tym leczymy zupelnie normalne dzieciaczki i na koniec sa zadowolone.

polak ja mysle ze takie banki to fajna sprawa lepsze od tych lekow wszystkich ! Dobrego masz pediatre bo moi tylko antybiotyki potrafia przepis na byle gluta! Bartek w ciagu ostatnich 4tyg byl 5 razy u lekarzy i za kazdym razem przepisywali mu antybiotyk! Ale jeszcze mu zadnego nie dalam bo ja zupelnie antylekowa jestem ( no poza kroplami do nosa bo nie oddychanie jest dla mnie najgorsze).

co do pracy to chamy! Tez tak raz zapier... Do 21 od 8 w pracy przez rok! Swiata nie widzialam poza tym programem i komputerem! Nie pilam nie jadlam tylko zasuwalam bo szefunio taki mily i tak "niby" docenial -a potem jak wrocilam po ciazy to nie wywalili mnie ale obnizyli a kilka stanowisk i pensje! Ooo i od tamtad juz wiem ze trzeba byc troche egoistycznym.
 
Ostatnia edycja:
Hellou!
Miąkwa śpi już od 2h, więc odpoczywam, odpoczywam, bo dzień był wyjątkowo marudny, ale za to jaki bogaty w atrakcje :)
Zostawiłam Jontka, na dywanie i poszłam sobie do kuchni szykować obiad, zaglądam do niego a on wlazł (wpełzł:) pod stół, Zobacz załącznik 507481 po czym znów poszłam do kuchni, a ten zawędrował pod drzwi :)Zobacz załącznik 507482 kurka, młody przepełzał pół pokoju:szok: A i przyłapałam go jak sobie tak pełza i wygląda jak skrzyżowanie sapera z dżdżownicą :-D

Mini a to ci Borysław-pocieszyciel! Sama więc widzisz że nie ma co się stresować powrotem do pracy, wystarczy być tylko dzielnym, a nagrodzona będziesz :) Kurka, my to jeszcze nie mieliśmy takiego prawdziwego kataru i powiem że chyba tego najbardziej się boję... ;/ mam nadzieję że uda wam się go zwalczyć!!!
A i śniło mi się że czekałyśmy razem w kolejce do dentysty i obie koszmarnie się bałyśmy... :)
Ajako wiesz, jak byliśmy z Antkiem u fizjoterapeutki, to był taki przejęty że dopiero pod koniec wizyty zaczął brykać, a tak to taka wiotka lala wodząca wzrokiem... Mam nadzieję że szybko Ignaś nadrobi! A Tobie to wytrwałości! A w domu też masz go ćwiczyć, czy tylko na wizytach? Ciekawa jestem co też psycholog Wam powie??
Kasiulka i u nas pojawiły się takie mikrodrzemki...
Atan no to szuja nie szef, bardzo nie ładnie się zachował! Oj, bardzo nie ładnie!
Amandla a to ci Marysia - psotnica :) sony, powiadasz... ja też mam taki, ale czarny :) Zdrówka, dla Mani i co by jej apetyt wrócił.
A właśnie: ile wasze dzieci mają mlecznych posiłków w ciągu dnia? Bo u nas wygląda na to że Antek je kaszkę na mleku na śniadanie i kolację. Bo mi Antek wciągu dnia nie chce cyca, a w nocy budzi się na cyca właśnie 2-3razy. I tak się zastanawiam, czy to nie za mało mleka w ciągu dnia??
 
Amandla co do laptopa -moj acer przyzyl setki upadkow z kanap, deptanie przez nas czy przez Bartka,wyrywanie guzikow i wciaz dziala ale tego Sony to bym baaardzo chciala:)
 
reklama
ania ale fajny twoj antos moja tez pelza ;-) ale zdjec jej nie robie ;-) poczekam az zacznie raczkowac ale pokaze wam swoja niunie ;-)
Zobacz załącznik 507488z dzisiaj tak sie bawila przed snem

Zobacz załącznik 507489
usmiech tak sie smieje jak mnie mama rosmieszy
moj laptopZobacz załącznik 507490
nasz torcik 7.10 niuni imieninki a 9.10 moje urodzinki i zdjecia z impreskiZobacz załącznik 507491Zobacz załącznik 507492Zobacz załącznik 507493Zobacz załącznik 507494Zobacz załącznik 507495
a tak pelzam po wyrku ;-)mama pilnuje Zobacz załącznik 507496Zobacz załącznik 507497:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry