reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ja mam 8 do przodu. Poki co sie noe przejmuje, daje soboe granice 12 i mam nadzieje, ze sie uda. Chociaz widze po pupie i udach ze minsje przybrało:/
 
reklama
U mnie 8 kg do przodu ale już 29 tydzień. Nie wiem czy to dużo czy mało...??
Wydaje mi się ze najbardziej poszlo w brzuszek i cycki (mam wielkie cycki) , ale wcale mnie to nie pociesza, wolalam moje mieszczące się w dloni hehe.
 
Cześć dziewczyny :-) pewnie większość mnie nie pamięta, ale pisałam w tym wątku na samym początku jakoś. Niestety nie udało mi się być czerwcowa mama, ale chciałam się podzielić z wami swoją radością, gdyż mam nadzieje być mama wrześniowa :-) jestem teraz w końcówce 14 tygodnia i narazie wszystko jest w porządku :-) wciąż trzymam kciuki za każdą z Was!
 
Lady agnes powodzenia :-) trzymam kciuki żeby wszystko było ok
co do wagi to każdy przybiera na wadze inaczej,ja w poniedzialek zaczynam 28 tydzień i jestem niecałe 2 kg na plusie ,
 
Lady Agnes gratuluję! spokojnej ciąży! oby nam się wszystkim udało dotrwać szczęśliwie :)
ja dziewczęta kończę 25 tydzień i mam na razie 4 kg do przodu
 
reklama
Do góry