reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

podwójne szczęście BLIŹNIAKI

Czesc dziewczyny!

To ja jeszcze bardziej zawyze statystyki! Tez spodziewam sie blizniakow w listopadzie, termin mam na 17!
Fajnie, ze Was znalazlam, bo nigdzie do tej pory nie widzialam moich rowiesniczek!

Pozdrawiam,
Ammm
 
reklama
Hej Ammm
to naprawde smieszne , ze tyle nas juz jest na listopad w duopaku:-D
Ja mam termin na 14 wiec w poblizu Twojego:-)
 
Ale jazda z blizniakami!:szok::szok::szok:
Duzo nas!Ha ha ha!

Myslalam ze ten watek zostal juz zamkniety wiec nie zagladalam.Powiem szczerze ze czesciej czytam jak pisze:zawstydzona/y:

A o blizniakach...przy pierwszej wizycie moj gin mi powiedzial ze jestem czwarta mama blizniakowa na ten czas!Myslalam ze padne!Ha ha ha!
Ja mam ciagle obawy jak sobie dam rade z dwojka maluszkow i moja corka a on mi powiedzial ze ma jedna pania ktora czwarty raz jest w ciazy i ta czwarta jest blizniacza!!!
 
reklama
Ja dzis ide podgladac moje maluchy - ciekawa jestem co u nich!

Dziewczyny, myslalyscie juz o wozkach? Ja sie chyba sklaniam do Emmaljunga - nie wiem jeszcze, ktory model. Mam nadzieje, ze mi wejdzie do samochodu...
 
Do góry