reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobranie wycinków z szyjki macicy w ciąży

czdzkate00

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2019
Postów
69
Witam chciałabym się poradzić otóż jestem w 24 tygodniu ciąży. Miałam robiona cytologie oraz kolposkopie i niestety wyszło źle... Mój lekarz powiedział że trzeba by było pobrać wycinek. Pojechałam do szpitala okazało się że ma to być w narkozie.. Oraz że mogą wystąpić powikłania takie jak np krwotok oraz co najgorsze utrata mojej kruszynki. Z tego co mi mój lekarz powiedział żeby to pobrać ale jeśli to np rak to rąk czy siak będą czekać aż będzie można rozwiązać ciąże. I o to moje pytanie co byście zrobiły ja jestem w totalnym dołku psychicznym niewiem co robić... Niechce stracić mojej dzidzi...!!!
 
reklama
reklama
Witam dziewczyny byłam dziś u mojego ginekologa dał mi skierowanie na kolposkopie jeszcze raz. Trochę mu nie ma rękę że nie poszłam na wycinki ale powiedział że matka wie najlepiej i jeśli tak zdecydowałam to dobrze. Tylko teraz mam dylemat bo mam umówiona wizytę u ginekologa onkologa prywatna. A mój ginekolog dał mi skierowanie na tą kolposkopie i teraz niewiem czy iść tu i tu czy narazie się wstrzymac z onkologiem?
 
Witam dziewczyny byłam dziś u mojego ginekologa dał mi skierowanie na kolposkopie jeszcze raz. Trochę mu nie ma rękę że nie poszłam na wycinki ale powiedział że matka wie najlepiej i jeśli tak zdecydowałam to dobrze. Tylko teraz mam dylemat bo mam umówiona wizytę u ginekologa onkologa prywatna. A mój ginekolog dał mi skierowanie na tą kolposkopie i teraz niewiem czy iść tu i tu czy narazie się wstrzymac z onkologiem?
A gdzie zrobią ci tą kolposkopię? Bo tym właśnie powinien zająć się ginekolog onkolog masz skierowanie na jakiś oddział do szpitala czy gdzie? Bo ja właśnie pierwsza kolposkopię miałam robioną w szpitalu onkologicznym na oddziale ginekologi onkologicznej ważne żeby wynik zobaczył onkolog
 
A gdzie zrobią ci tą kolposkopię? Bo tym właśnie powinien zająć się ginekolog onkolog masz skierowanie na jakiś oddział do szpitala czy gdzie? Bo ja właśnie pierwsza kolposkopię miałam robioną w szpitalu onkologicznym na oddziale ginekologi onkologicznej ważne żeby wynik zobaczył onkolog
Skierowanie tylko na kolposkopie. 2 bo jedna już miałam ale ze się nie zgodziłam na wycinki lekarz chce to obserwować przez kolposkopie właśnie. I kolposkopie mam skierowanie a do onkologa prywatnie
 
Ginekolog pierwsza miałam przez kobietę. A teraz mam się zapisać na drugą po to dał mi skierowanie. A ta wizyty u ginekologa onkologa mam prywatnie i nw czy on mi też odrazu kolposkopie zrobi czy jak
Mi chodzi o to czy to skierowanie masz do jakiejś poradni zwykłej czy gin onkologicznej musisz zobaczyć czy ten onkolog do którego idziesz robi u siebie kolposkopię myślę że tak pewnie za dodatkową opłatą możesz zrobić tam gdzie masz skierowanie a wynik skonsultować z onkologiem ja tam w takim przypadku wolę być pod opieką gin onkologa
 
reklama
Skierowanie mam na kolposkopie ale do ginekologa.to jest klinika zwykła ale przyjmuje tam ginekolog onkolog A wizytę u ginekologa onkologa mam prywatnie w celu pokazania wyników. Czyli najpierw iść na kolposkopie a później do ginekologa onkologa
 
Do góry