reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobranie wycinków z szyjki macicy w ciąży

czdzkate00

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2019
Postów
69
Witam chciałabym się poradzić otóż jestem w 24 tygodniu ciąży. Miałam robiona cytologie oraz kolposkopie i niestety wyszło źle... Mój lekarz powiedział że trzeba by było pobrać wycinek. Pojechałam do szpitala okazało się że ma to być w narkozie.. Oraz że mogą wystąpić powikłania takie jak np krwotok oraz co najgorsze utrata mojej kruszynki. Z tego co mi mój lekarz powiedział żeby to pobrać ale jeśli to np rak to rąk czy siak będą czekać aż będzie można rozwiązać ciąże. I o to moje pytanie co byście zrobiły ja jestem w totalnym dołku psychicznym niewiem co robić... Niechce stracić mojej dzidzi...!!!
 
reklama
reklama
Hej jestem po założeniu szwu na szyjkę bo się skracała i zaczęła rozwierać. Także już mam tyle stresu w tej ciąży że musiałam pogadać z psychologiem jak byłam w szpitalu. Bardzo bym chciała żeby był nadal cin2 przy ponownej kolposkopii ale mega się boje tego wszystkiego co jeszcze przede mną
 
Hej jestem po założeniu szwu na szyjkę bo się skracała i zaczęła rozwierać. Także już mam tyle stresu w tej ciąży że musiałam pogadać z psychologiem jak byłam w szpitalu. Bardzo bym chciała żeby był nadal cin2 przy ponownej kolposkopii ale mega się boje tego wszystkiego co jeszcze przede mną
Hej. Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze ! Ja już jestem po porodzie i położna mi powiedziała że po SN jest duża szansa że zmiany się cofną i mnie pocieszyła 😊 Nie byłam na ponownej kolposkopi bo wiadomo trzeba odczekać ale mam nadzieję też że wie co mówi 💪 A rozmowa z psychologiem dużo daje 😇 Na kiedy masz termin?🙂
 
Hej. Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze ! Ja już jestem po porodzie i położna mi powiedziała że po SN jest duża szansa że zmiany się cofną i mnie pocieszyła 😊 Nie byłam na ponownej kolposkopi bo wiadomo trzeba odczekać ale mam nadzieję też że wie co mówi 💪 A rozmowa z psychologiem dużo daje 😇 Na kiedy masz termin?🙂
Mam na sierpień ale myślę że będę rodzic w lipcu. No to teraz się musi wszystko zagoić. Ja będę mieć ponowna jeszcze w czasie ciąży żeby zobaczyli czy coś mega złego się nie dzieje. Bardzo liczę na to że to troszkę zmiany się cofną po porodzie
 
Do góry