reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć z zdjęcia usg

Dziewczyny a jak myślicie u mnie ?bo już sama nie wiem i mam mętlik. W 16 TC mówił chłopak, teraz Lekarz mówi raczej dziewczynka raczej 😆... połówkowe za 2 tyg wtedy pewnie będzie pewność.
A masz jeszcze jakieś zdjęcie tak zeby bylo widac kregoslup? Po tym wydaje się, że dziewczynka
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_2024-01-11-20-05-57-924_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2024-01-11-20-05-57-924_com.google.android.apps.photos.jpg
    229,8 KB · Wyświetleń: 66
U mnie w 12+6 było że 2 dziewczynki, teraz na usg w 16tyg już jednak dwóch chłopców. Doktor mówiła że do 14tyg jeszcze jest czas żeby się wyklarowało, wiec na prenatalnych nie zawsze się sprawdza płeć niestety :( sama już mam syna, także będzie trzech.. A też próbowałam metoda ' na początku dni płodnych' i nic to nie dało
 
U mnie w 12+6 było że 2 dziewczynki, teraz na usg w 16tyg już jednak dwóch chłopców. Doktor mówiła że do 14tyg jeszcze jest czas żeby się wyklarowało, wiec na prenatalnych nie zawsze się sprawdza płeć niestety :( sama już mam syna, także będzie trzech.. A też próbowałam metoda ' na początku dni płodnych' i nic to nie dało
Będzie super zobaczysz 😀 będziecie jak rodzinka.pl
 
A co powiecie na to zdjęcie? Wg. Was jaka płeć 😀?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240109_183659_Instagram.jpg
    Screenshot_20240109_183659_Instagram.jpg
    87 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry