reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć z zdjęcia usg

reklama
Ja myślałam ze to siusiak 😅

Dla mnie nadal na tym zdjęciu nie można na 100% potwierdzić, że to penis. Dla mnie raczej wygląda na nogę, albo właśnie pępowinę. U mnie wyglądało to tak jakoś w 11tc:

Przechwytywanie.JPG


Natomiast my tu wróżymy ze zdjęcia - a lekarz jednak robiąc USG może sobie obejrzeć dziecko z różnych perspektyw itd. więc raczej ufałabym lekarzowi - szczególnie jeżeli ma dobry sprzęt i certyfikat.

Zawsz jak ktoś chce mieć 100% pewność można zainwestować ok. 2 tys. zł w test nipty
 
No wiem wiem, choć nigdy nie wiadomo. Pomyłki się tez czasem zdarzają. Możemy my również mówić i wmawiać sobie po swojemu, ale tak jak mówisz. Na następnej wizycie już będzie wiadomo na sto procent czy chłopak. Z ciuszkami jeszcze poczekam :) choć z początku by wynikało na dziewczynki bo i jajeczko się osadzili na lewej stronie i potem w tym 13tc ten wyrostek był bardziej równoległy jak do góry. A teraz mi nagle mowi ze to chłopak. I dlatego człowiek się zmylił bo się nauczyłam o tych różnych teoriach i o. No nic dziewczyny. Nie będę sobie już głowy psuła. Dzięki za odpowiedzi
 
No wiem wiem, choć nigdy nie wiadomo. Pomyłki się tez czasem zdarzają. Możemy my również mówić i wmawiać sobie po swojemu, ale tak jak mówisz. Na następnej wizycie już będzie wiadomo na sto procent czy chłopak. Z ciuszkami jeszcze poczekam :) choć z początku by wynikało na dziewczynki bo i jajeczko się osadzili na lewej stronie i potem w tym 13tc ten wyrostek był bardziej równoległy jak do góry. A teraz mi nagle mowi ze to chłopak. I dlatego człowiek się zmylił bo się nauczyłam o tych różnych teoriach i o. No nic dziewczyny. Nie będę sobie już głowy psuła. Dzięki za odpowiedzi

Z tym 100% to też różnie może być. Sama mam dwie koleżanki które do porodu miały mieć córki - a urodziły się chłopców. I nie było to 100 lat temu, a w 2009 i 2015 roku :)

Tu na forum chyba w zeszłym roku też była taka sytuacja - że dziewczyna miała mieć córkę, a miesiąc przed terminem jednak chłopiec i faktycznie urodziła synka

Edit. Ja miałam potwierdzoną przez ginekologa owulację z lewego jajnika, według kalendarza chińskiego też dziewczynka - no i u mnie na 100% chłopiec (bo robiłam nipty, plus każde USG tak mówi)
 
Z tym 100% to też różnie może być. Sama mam dwie koleżanki które do porodu miały mieć córki - a urodziły się chłopców. I nie było to 100 lat temu, a w 2009 i 2015 roku :)

Tu na forum chyba w zeszłym roku też była taka sytuacja - że dziewczyna miała mieć córkę, a miesiąc przed terminem jednak chłopiec i faktycznie urodziła synka

Edit. Ja miałam potwierdzoną przez ginekologa owulację z lewego jajnika, według kalendarza chińskiego też dziewczynka - no i u mnie na 100% chłopiec (bo robiłam nipty, plus każde USG tak mówi)
No jak widać nie ma reguły. Wszystko jest zaplanowane po coś. Tak natura nam daje. Szczerze wątpię żeby coś się zmieniło, będzie co będzie. Ale dziękuje za odpowiedzi
 
Cześć dziewczyny! :) Usg w 11tyg3dniu i takie zdjęcie. Wydaje mi się, że wyrostek może wskazywać na dziewczynkę, co wy myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_1894.jpeg
    IMG_1894.jpeg
    47,2 KB · Wyświetleń: 126
Cześć dziewczyny! :) Usg w 11tyg3dniu i takie zdjęcie. Wydaje mi się, że wyrostek może wskazywać na dziewczynkę, co wy myślicie?
Ja specem nie jestem bo sama wstawiałam zdjęcie usg i również się pytałam dziewczyn ale patrząc na to zdjęcie to raczej dziewczynka bym powiedziała. Już trochę się naoglądałam w internecie i śmieć chyba powiedzieć ze to Ona 😊 choć u mnie był niby tez na płasko to prawdopodobnie chłopak będzie, ale wróżę jak najlepiej dla ciebie :)
 
Cześć dziewczyny bardzo mnie ciekawi płeć. Jestem po prenatalnych 13 tydzień i 3 dni jak wam się wydaje 😀
 

Załączniki

  • 20240106_111226.jpg
    20240106_111226.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry