reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

mi się Nikita również nie podoba, ale osobiście nie przeszkadza mi jak ktoś nazywa swoje dziecko


ja próbowałam wczoraj pogadac z mężem na temat imienia dla chłopca i na każde imię on był na nie i mówił że są ładniejsze imiona, na pytanie jakie mówił Mateusz.... no dobra ale nie nazwę dzieci Mateusz 1 i Mateusz 2:confused2: wszystko krytykuje a nie da żadnej propozycji, nie mam pojęcia jak nazwę to dziecko, dla dziewczynki szybciej co bym wybrała, ale dla chłopca pustka w głowie
 
reklama
robaczek_25 u mnie to samo, z dziewczynką nie byłoby problemów. Mnie się podoba Adam, ale mężowi nie pasuje. Ciężko tak wybrać, żeby obie strony były zadowolone.
 
Witam :) U mnie też ciężkie batalie były z imieniem. Mąż chciał Natalkę, a mi się nie kojarzy zbyt przyjemnie. postawiliśmy na Joasię. Co do chłopca byliśmy zgodni- Adrian. Jednak później coś się poodwracało i jemu Adrian się odwidział więc stanęło na imieniu Michał. Byłam niedawno na badaniu i wyszło, że będzie dziewcznka. A jeżeli tak to zostaje Joasia :-)
 
kaja - Julia super imię; nasza córeczka też będzie Julcia :-D
A co do imion, to z chłopcem też mielibyśmy problem, bo mój mąż wszystko odrzucał, albo miał różne dziwne skojarzenia....I tak nic nie pobije moich teściów, którzy jak się dowiedzieli, że ich wnuczek (synek mojego szwagra) będzie miał na imię Igor, to odmówili przyjazdu na chrzciny:szok:No i w końcu został Kacper...
 
karina co za ludzie z tych Twoich teściów;/ jak ja nie lubie takich zaściankowych ludzi. Rok temu siostra mojego meza urodziła córeczkę i nikt nie krytykował ani nie narzucał jej imienia, a u nas mają najwięcej do powiedzenia. Ten brzydko tak nieładnie, PO CO SIE WTRĄCAĆ TO RODZICE IMIĘ WYBIERAJĄ;/ na samą myśl o nich się wkurzam;/

U nas chyba zostanie Miłosz
 
robaczku i myszka na pewno wybierzecie jakieś fajne imiona :-) co do Nikita to mi się kojarzy z blondyną-zabójczynią z serialu.:eek: może go pamiętacie? karina teściowie to mogą się cmoknąć:wściekła/y: wasze dziecko i wy wybieracie imię:cool2:
 
Sandruszka, kinga 1990 zapraszam na wątek Poznajmy sie gdzie będziecie mogły sie nam przedstawić.

Nefretete mnie tez to imie kojarzy się z tym serialem o tej zabójczyni, ale mimo to jestem zadnia że to rodzice wybierają imię, choć to jest bardzo oryginalne i może trochę kłopotu przynieść dziecku, ale np zdrobnienie Niki jest bardzo miłe i pasuje do małej dziewczynki...

Kaja
ja mam dokładnie tak jak ty, juz wiele lat temu wybralismy dla córki imię Maja a tu sie taka moda straszna zrobiła, ale trudno nie będę przez innych rezygnować, bo ja czuję że moja córka to właśnie Maja i już, a nasz imiona (Kasia i Ania) tez swego czasu były bardzo popularne i jakoś przeżyłyśmy ;-)

Robaczu jak bym zrobiła tak, spisz listę np 10 imion które podobają ci sie dla dziecka, daj mężowi i nich z nich wybierze te które najbardziej mu odpowiadają, nie ma że żadne, bo jeśli sam tylko krytykuje to jest troszkę nie w porządku, a chyba nie chce żebys ty sama imię waszemu dziecku wybrała...
 
reklama
robaczek - mój mąż co chwile ma jakies nowe propozycje co do imion :) zadziwia mnie tym, choć czasami lekko stresuje tymi wymyslankami...a ostatnio powiedział, żebym się nie stresowała imionkami, bo ona za mnie to załatwi i w dodatku to on będzie je meldował w urzędzie, więc....kilka dni temu wymyslił Jakub (choc do tej pory upierał sie przy Antku), jeżeli chodzi o dziewczynkę to najprawdopodobniej będzie Emilka, (mi podoba się Maja - a tu znowu jakieś skojarzenia "Pszczółka Maja") . Może dziś dowiemy sie płci, to zawsze bedzie latwiej....
 
Do góry