reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
U nas chyba będzie Tymon, chociaż mój mąż wyskoczył wczoraj z hasłem "jak się ma detergent?"(podobno płyn do naczyń Tymek jest:sorry:) i trochę mi ciśnienie podniósł:eek:. Ale widzę, że nie ja jedna mam ten problem, więc Otso mi w ogóle chodzi;-)???
hahaha ale mnie rozbawiłaś:-D ten twój mąż to niezły agent:-D
 
Iloonka- nie wiem jak Twój, ale mój mąż to od pół roku nawet szklanki po sobie nie umył, więc skąd u nich taka bogata wiedza na temat płynów- pojęcia nie mam:-D
 
mamido - mój czasami coś poogarnia, a nie wiem skąd mu ten płyn przyszedł do głowy. Może u kogoś zobaczył, bo my takiego nie uzywamy....niech się cieszy, że nie chce nazwać ew. córci "Delma"
nefretete - odwaznie, choc mi tej odwagi by zabrakło....
 
reklama
Neferete mi osobiście również nie podoba sie to imie
Ja też miałam problem z wyborem imienia. Od wielu lat marzyła mi się córeczka Julka, a teraz jak już noszę w brzuszku córeczkę to troszkę przykro mi, że to imie jest tak popularne. Jednak nie mam zamiaru patrzeć na innych i zamierzam spełnić swe marzenie i imienia już na pewno nie zmienię.
 
Do góry